Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik kávénak nincsen savanyk...

Melyik kávénak nincsen savanykás utóíze?

Figyelt kérdés
Kezdő kávés vagyok, de azt tudom, hogy egyszer belefutottam egy olyan kávéba, ami gyenge volt és rendelkezett valamilyen savanykás utóízzel, ez pedig egyáltalán nem ízlett. Olyat keresek, amelyiknek telt, kellemes aromája van. Melyik márkát ajánljátok?

2016. ápr. 14. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Mégis milyen szarokat iszol te?


A normális kávéknak nincs kellemetlen utóíze. Bármilyen középkategóriás (Lavazza, Segafredo, stb.) vagy annál jobb kávét ihatsz bátran. Az ilyen Omnia, Karaván, stb. lóhúgyokat meg kerülni kell messziről.

2016. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Az alsóbb kategóriában nekem a Tchibo Milano style és a Sicilia style ízlik, de egyébként igen, a Lavazza elég tuti, bár drága, de nagyon finom és karakteres. Az Omnia meg a Karaván kávéknak van tipikusan savanyú íze, azoktól én is rosszul vagyok :D
2016. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok egyedül, akinek nincs baja az Omniával? :)

Egyébként ízlés kérdése. Ki kell próbálni. :)

Amit viszont nagyon tudok ajánlani, ha szereted a különlegesebb dolgokat, a Café Frei termékeket próbáld ki!

2016. ápr. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!