Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbség a Coca-Cola és...

Mi a különbség a Coca-Cola és a Pepsi íze között?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nyúzzatok meg :D


Nem igazán érzem a különbséget a kettő között (bár nem is iszom őket túl gyakran)



2016. ápr. 15. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
A kóla finom, a pepsinek szerintem műanyag íze van. Nem szeretem.
2016. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
A tepsi nekem édes és mű, a kóla viszont pont jó.
2016. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Számomra a Colanak erőteljesebb, "keményebb" íze van, míg a Pepsi lágyabb, gyengédebb.
2016. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Meg kellene kóstolnod őket becsukott szemmel.

Ha nem érzel különbséget, a te bajod.

Szerintem az izocukor, az olcsó gagyi cukor messze kiérződik a cocacolában. Hülyére vesznek barátom, amikor megspórolnak rajtad 2 forintot, és beleteszik azt a szemetet.

De mindenkinek a magánügye, hogy a szájának hisz, vagy reklámok nézéséből ítél.

2016. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindenki érzi meg a különbséget közte. Van, aki ilyen téren érzékenyebb az ízekre, és van, aki nem.

Én a Pepsit jobban szeretem, édesebb, a Coca meg teli van nyomva szénsavval, és savanyúbb is.

2016. ápr. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pepsinek olyan íze van, mint amit édesítővel készítettek. Ezen kívül a pepsiben sűrű apró buborékok vannak, a coca colában pedig ritkább, nagyobbak.:)
2016. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

lelövöm a poént:

A Coke citromos kóla, a Pepsi narancsos, ha ezt egyszer elmondják valakinek, onnantól teljesen egyértelmű.

2016. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%
Én a colát édesebbnek érzem, mint a pepsit és a coca cola zero-t édesebbnek érzem, mint a sima colat. Fuck logic.:D Egyébként én a Pepsit jobban szeretem.:)
2016. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
A Pepsit nádcukorból készítik, és nem gagyi répacukorból, mint a Coca Colát.
2016. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is van különbség a kettő között!


A Coca szerintem kicsit kesernyésebb, savanyúbb és "töményebb" valamint gyengébb és ritkább a buborékja!


A Pepsi az édesebb, intenzívebb a pezsgése és kicsit hígabb!


Persze ez csak az én meglátásom! Én mind a kettőt szeretem, de inkább Pepsi párti vagyok!

2016. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!