Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik nepszerubb Magyarorszag...

Melyik nepszerubb Magyarorszagon a Coke vagy a Pepsi?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Coke-ból több fogy, de a sör a legnépszerűbb.
2016. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Coke :)
2016. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én pl a Pepsit szeretem(sajnos):D...

A Coca Cola ízét nem...

2016. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
53%

Szerintem már nem népszerüek a kolák, mert mindenki tudja hogy nagyon egészségtelen... ha nincs behütve és kimeny belöle a bubi akkor olyan mintha tömény cukrot innál ami még a vasat is szétszedni.. ezt csinálja a szervezettel...


szóval csak 1-2x iszok évente kolát... én nem gondolok bele, hogy mérgezem magam..

2016. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miert nem keresed ki a hivatalos statisztikakat? Az hogy ki mit szeret jobban baromira nem ad valos kepet
2016. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
76%
A Coca kóla a népszerűbb Magyarországon, és ez igazolja azt az elméletemet, hogy az emberek 90%-a idióta, és nincs ízlése, csak megy a divat után. Mert hogy a Pepsi sokkal jobb.
2016. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

"A Coca kóla a népszerűbb Magyarországon, és ez igazolja azt az elméletemet, hogy az emberek 90%-a idióta, és nincs ízlése, csak megy a divat után. Mert hogy a Pepsi sokkal jobb."


Igen,én is ezt figyeltem meg. A Coca Cola sokkal nevesebb,ezért többen isszák:D

Pedig tényleg jobb a Pepsi..

2016. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Juliusz48 ***** válasza:
26%
Lehet vitatkozni, hogy a két méreg közül melyik a jobb de felesleges. Ami felmarja a konyhakövet és elmarja a vasat a benne lévő foszforsav miatt, abból a semmi a legjobb.
2016. ápr. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tegnapholnapma válasza:

Szerintem sem egészséges, cukros lötty, de az emberi szervezetben ennél kicsivel bonyolultabb folyamatok játszódnak le emésztéskor, enzimek, stb. Ne vegyetek már mindent készpénznek, csak azért, mert az interneten azt mondták.


Keress eladási statisztikát hiteles forrásból. Ha van olyan?

2016. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gyuri1962 válasza:
49%
Amelyik népszerűbb azt akarod inni?Felőlem mind a 2 gyárat bezárhatnák mert én nem mérgezem magam ezekkel az édes löttyökkel.
2016. ápr. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!