Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hol lehet Budapesten nem...

Hol lehet Budapesten nem közút mellett, tetvetlen bodzát találni?

Figyelt kérdés
Jó lenne csinálni egy kis bodzaszörpöt de minden bokor amiről tudok közút mellett van tehát effektíve szennyezett. Valakinek tipp?

2016. máj. 10. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi Szentendrén szedtünk, a Bükkös patak mellett.

Tudom, h nem Bp, de ott fogalamam sincs, hogy hol van oylan, ahonnan bátran lehetne szedni.

2016. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A budai hegyekben, de ebben az idióta időben nem érdemes szedni, az eső kimossa a virágokból az összes virágport.
2016. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja tudom, ezen én is parázok, a múltkor normafánál láttam egyet ami még csak bimbózott, hátha a "hidegebb" idő hátráltatja annyira hogy eső után fog kinyílni.
2016. máj. 11. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Jövő héten szerintem jobb lesz a helyzet, a hegyekben úgyis később nyílik (hegylábon lakom, itt még nem nyílt ki az összes, úgyhogy talán reménykedhetek). Hátha nem fog állandóan esni...
2016. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy idén nem is voltak nagyon "bogarasak", tavalyhoz képest, 1-2 virágpók, de semmi több.
2016. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!