Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Másnap ha picit ilyen furcsább...

Másnap ha picit ilyen furcsább íze van a teának az még úgy iható igaz?

Figyelt kérdés
Mármint hasmenést meg ilyeneket nem okoz ugye?
2016. máj. 23. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
iható a csersav miat van más íre meg ha fém edényben tárolod.
2016. máj. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem világos, hogy a kérdező milyen teára gondol. Csersavas valódi tea esetén iható másnap is, de egyéb, csersavat nem tartalmazó teánál, különösen magas környezeti hőmérséklet mellett nem kívánatos baktériumok hajlamosan elszaporodni benne, inkább kiöntendő (hársfatea, kammillatea, csipkebogyó stb.).
2016. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

fekete tea


télen 2 napig simán iható volt de most tegnap már olyan furcsább íze volt a második nap.

2016. máj. 23. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Bajod valószínűleg nem lesz tőle, de nem olyan jó, ez van.

Teafüggő is, most pedig ugye a hőmérséklet lehet a ludas.

Én szinte minden teát lazán megiszom másnap, a Pu Erh az, amit még nekem se megy, az nem bírja az állást. A többi fekete tea általában igen, de nem csodálom, ha rosszabb lesz.

Én is a gyümölcsteákat mondtam volna, hogy azok könnyebben rothadnak, mint a sima leveles teák... De egyik sem bírja túl sokáig, ez világos, növényi nedvek vannak mindben.

2016. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, másnapra teljesen más lesz az íze a teáknak.
2016. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!