Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen keves cukrot tartalmazo...

Milyen keves cukrot tartalmazo nyari, hazilag is elkeszitheto uditoitalt tudtok ajanlani?

Figyelt kérdés

A limonadet szeretem de azt szerintem mindenki ismeri.

En pl szeretem a csipkebogyoteat is lehutve, finom, picit savanykas az is, raadasul csomo pozitiv hatasa van, szerintem keves cukorral is elvezheto.



#uditoita
2016. jún. 6. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Menta tea szegfűszeggel és nádcukorral(van lejárati ideje mert sok hasznos dolgot tartalmaz szemben a finomított és barnacukorral ) , érdekes melegen is hűt .
2016. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A limonádénak vannak ám verziói... Bodzás, gyömbéres, epres...

Valahogy mást nem ismerek, pedig jó néha egy kis változatosság... Meleg italokat tudok, de üdítőnek csak a limonádékat. A teát mindig melegen iszom, bár a gyümölcsteák jók lehetnek hűsen is (gyümölcskocsonyának is szoktam használni őket :D).

2016. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!