Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak en utalom az osszes...

Csak en utalom az osszes olyan innivalot, ami meleg?

Figyelt kérdés

Most teljesen komolyan kerdezem, hogy rajtam kivul van e meg olyan ember a foldon aki ugyan annyira utalja a forro/meleg italokat, mint en?!?!

Lehet, hogy ez ilyen gyerekkori rossz berogzodes/trauma?

En mindig megegettem a meleg teaval magamat. Sosem ertettem hogy lehet a tejet melegitve inni?!

Egyedul a kavet tudom melegem meginni, ugy hogy az izlik is.

A masik furcsa dolog, hogy az egyeduli tea a zold es a fekete tea amit megtudok inni, a tobbit nagyon nem szeretem. A gyumolcsteatol egyenest rosszul vagyok, utana olyan rpssz szajizem lesz hogy muszaj fogat mossak, vagy valamit egyek nehogy tovabb erezzem azt a borzalmat. Furcsa hogy sokan kulon imadjak a gyumolcsteakat. Alapbol nagyon nem szeretek a teaba citromot tenni, tejet es mezet szoktam bele rakni. Ami azert furcsa mert nem vagyok edes szaju egyatalan. Reggelire sosem tudok muzlit enni vagy lekvart(azt egyatalan sohasem) vagy mezet, mindig sos vajas kenyeret eszem paradisommal paprikaval. Az egyetlen edesseg aza palacsinta amit szeretek, viszont azt minden mennyisegben.

Csak nekem vannak ilyen furcsa szokasaim, meg dilijeim az italokkal meg kajakkal kapcsolatban???

Legyszi irjatok le hatha nektek is vannak ilyen dolgaitok, mert mar kezdek megijedni hogy valami baj van velem.... Mert a legnagyobb tobbseg tuti hogy szereti de leginkabb mindenki, nem hallottam meg olyanrol aki ezeket ne szeretne...



2016. jún. 9. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Izlesek es pofonok. Semmivel nem vagy kulonlegesebb, mint az atlagjozsi atlagfalubol.
2016. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Elég nagy téma a táplálkozás, nyilván szinte mindenkinek vannak extrább dolgai, mint neked :)

Bár ez a meleg ital nekem erős.

Nem tudom, miért furcsállod, hogy valaki szereti a gyümölcsteát, ízlések és pofonok... Én szeretem, ahogy a zöld- és fekete teákat is, sőt az Oolongot is. A hibiszkuszos gyümölcsteákon kívüli összes nem teafüves teát nem szeretem. Mate, roibos, kamilla, menta, etc. Ízlés, nincs ebben semmi különös. Ahogy abban sem, hogy magában is boldogan eszem a mustárt, megiszom a csemegeuborka levét húzóra, simán elnyalok egy darab finom vajat... A csokitorta nálam viszonylag fogyókúrás (sok krémmel kevésbé) és szénhidrátot csak nyomokban tartalmaz.

Édesszájúság? NAGYON az vagyok, de az édes italokat a tokaji aszú kivételével semmiképpen nem iszom meg.


S még sorolhatnám s gondolom, szinte mindenki így van ezzel.


Nem furcsa, hogy van, amit szeretsz, van, amit nem, mindannyian így vagyunk vele, illetve aki nem, na az a különc :) No meg aki csak az UHT tejet szereti, volt ilyen ismerősöm...

2016. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 H.Patrik20 ***** válasza:
63%
Tok normalis. En pl utalom a sima vizet, egyszeruen nem tudom meginni, ha csak az van itthon,inkabb nem iszok. Vagy pl hasonloan az italokat csak hidegen iszom. A kavet is, filteres teat is berakom lehuteni es utana iszom meg. Szoba homersekletuen mar nem iszom meg egyiket se. A masik, hogy a hust csak frissen vagy hidegen eszem. Mikrozva / melegitve nem szoktam megenni.
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek vannak ilyen hülyeségei az ételekkel.

Én is csak fekete és zöld teát iszok, nem haldoklom a gyümölcsteától de nem olyan jó számomra mint a másik kettő. Citromlevet sem használok csak egy kis cukrot. Régen mindig citromlével ittam mert az a magyar hagyomány, otthon mindig úgy csináltuk, egyszer nem volt, jobban is ízlett nélküle mert lehet érezni az ízesítést és nem csak a citromot. A meleg tejet pedig egyenesen gusztustalannak tartom, részben a felszínre úszó pille miatt.

Egy barátnőmmel beszélgettünk múltkor, csak langyos tejjel hajlandó müzlit enni, a hideg tejet gusztustalannak tartja. Engem pedig a hányinger kerülgetne, ha megkéne ennem egy tányérnyi szobahőmérsékletű tejet.

2016. jún. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Én sem tudok meleget inni vagy enni, megég a nyelvem, felfordul tőle a gyomrom, egyáltalán nem esik jól. A fekete/zöld/fehér teába semmit nem teszek, mert bűn elrontani (csak a rosszabb ízű gyógyteákba teszek egy kis mézet, mert máshogy nem csúsznak le), a gyümölcsteákat régebben szerettem, de ma már gondolni sem tudok rájuk.
2016. jún. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy elolvastalak, ez inkább borzalmas... Inkább pszichológushoz kell elmenned!


Mondd már el, hogy rajtad kívül ki a rákot érdekel, hogy mit szeretsz és mit nem, és mindezt részletesen??

Teljesen hülyének beállítva magad - az is vagy amúgy jól sejted -, de nem azért, mert valamit így, vagy úgy szeretsz, hanem mert, hogy ilyen ütődött gondolatok felmerülnek benned!


Ha valaki nem szereti mondjuk a fagyit, akkor idióta? Ugyanezt gondold végig a te marhaságaiddal.


Az a te bajod, hogy g*cire unatkozol és van időd minden marhaságra, jó kis hipochonder alany lennél!

2016. jún. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
4-es az nem "pille", hanem föle. Így hívják.
2016. jún. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kávén kívül, mindent hűtő hidegen iszok. Sőt, a főtt ételeket is előbb pár órára hűtőbe teszem. Főzeléke féléket, csak is úgy tudom megenni, ha pár kis jégdarab is van benne. A méz nekem olyan, mintha egy erős paprikát rágnék. Rég nem tartom érdekesnek a dolgot. Amit én eszek, iszok szeretek, az a nejem képtelen lenne elfogyasztani és fordítva is igaz.
2016. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aperitif ***** válasza:
Hetesnek: [link]
2016. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is utálom ha az ital meleg.szinte csak szénsavasat iszok,főleg sört és hagyományos szódavizet.télen is a legnagyobb hidegben a hűtőböl veszem ki.a kávét viszont csak forrón szeretem,és megüt a guta ha a főtt étel nem elég meleg.idegbajt kapok ha kávékevergetés közben egy csepp is kilöttyen.ilyenkor legszivesebben kiönteném és egy újat készítenék.
2016. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!