Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha a tejet meggyel összeturmix...

Ha a tejet meggyel összeturmixolom, kis édesítővel meghajtana utána, ha meginnám?

Figyelt kérdés
Vhogy jónak érzem, de azt mondta vki, hogy befosat. :D

2016. jún. 23. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek érzékenyebb a gyomra, az enyém bírja.
2016. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én inkább natúr joghurttal csinálnám.
2016. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha maga az édesitö nem hajt meg és nem vagy laktozérzékeny akkor IDD!
2016. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta turmix, a legtöbbünk bírja, de van, aki nem.
2016. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azzal jon h majd fosok tole, de nem vagyok erzekeny egyikre se, es nem nagyon fostam meg kajatol
2016. jún. 24. 07:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen kipróbálnám a helyedben.

Csak ne munkába vagy iskolába menet előtt idd, hanem mondjuk vasárnap délelőtt. Amikor nem gond, ha véletlenül 2-3 alkalommal sürgősen ki kell menni a toalettre.

Ha amúgy nem vagy gyenge gyomrú, ezt is bírni fogod!

2016. jún. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Te kérdezted, hogy meghajt-e, és szerintem leginkább azok válaszoltak, akiket igen. Én a joghurtot nem azért ajánlottam, mert kevésbé fosat, hanem szerintem finomabb lesz tőle, krémesebb. Olyan ivójoghurt szerű. A meggy amúgy is fog levet engedni, szóval nem kell aggódni, hogy megáll benne a kanál.
2016. jún. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csomószor ittam ilyet, bár én raktam bele banánt, meg egy pici instant kakaót az édesítő helyett. A világon semmi bajom nem volt tőle.
2016. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 eloben, meg ismerosok mondtak mindenki kb h meghajt, ne igyam.


A joghurttal kapcsolatosan azt is mondtak h ha van benne akkor nem hajt meg, de nem tudom elkepzelni h egy + tejtermek ezt eredmenyezne h megved egy ilyen dologtol :)

2016. jún. 24. 13:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, ezt én sem hinném. Vagy ebből csinálod vagy abból, de én sem hiszem, hogy a joghurt kompenzálná a tej hashajtó hatását. Egyébként ha te úgy érzed, hogy a tej sem hajt meg, akkor ne foglalkozz a véleményekkel. Én is jól bírom a tejtermékeket, és szoktam is hallgatni károgásokat, hogy majd jól megfosat, meg így meg úgy, aztán soha.

Én egyébként fagyit szoktam csinálni meggyből joghurttal.

Gyorsan beleöntöm egy éthordóba miután habosra turmixoltam, és gyorsan be a fagyasztóba. Picit előbb ki kell venni fogyasztás előtt, de nagyon hűsítő és kellemes.

2016. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!