Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Írna valaki egy receptet,...

Írna valaki egy receptet, amivel a barackos nesteahez hasonló ízű jeges teát lehet előállítani?

Figyelt kérdés
a gyerek nagyon szereti, és most csak azt hajlandó inni, ami kicsit sokba kerül így...
2016. szept. 8. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Barackos ízesítésű teafilterből főzz teát, aztán hűtsd le. Ha nem elég barackos, önts hozzá egy nagyon kevés barack ízű szörpöt. Bár gondolom ez magadról is eszedbe jutott volna. Az öcsémnek is volt egy ilyen időszaka, emlékszem, apám mindig azzal jött, hogy "csinálok én neked pont ilyet, csak azt biztos nem innád meg, mert 15 forintból kijönne literje". :)
2016. szept. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha megnézed nestea dobozát láthatod hogy kismillió mesterséges összetevő és aroma alkotja, soha nem fogsz tudni ilyet csinálni. Barackos izű tea szörppel vagy boleroval keverve hasonló lehet, de nem ugyan olyan. Nem hülyék a coca-colánál, úgy készítik a termékeiket hogy otthon ne lehessen reprodukálni a megszeretett ízt.
2016. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Öntsd neki Nesteás üvegbe a teát, ha esetleg akadékoskodna. Ha meg nagyon akadékoskodik, akkor mondd meg neki, hogy nem ihat mindig ice teát, és kész. Nehogy már a gyerek irányítson téged. Azt "hajlandó" meginni, amit kap. Amikor én gyerek voltam, anyukám tudatosan nem adott üdítőt soha, hogy "ne azokat a cukros szarokat" igyam, én elvoltam a csapvízzel is boldogan. Amikor már nagyobb voltam, 12-14 éves, akkor többször volt már otthon üdítő, gyümölcslé, stb, szerettem is, de maximum egy üveggel ittam hetente, soha nem helyettesítette nekem a vizet semmi más.
2016. szept. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Barackos ízű teát amúgy főzhetsz neki, cukorral, citrommal jó lesz, de gyereknek nem kellene sok teát innia.


Szerintem is állj a sarkadra, nem igaz, hogy nem hajlandó mást meginni, ha szomjas. Vizet kellene innia, nem ilyen szarokat, amiktől elromlik a foga, magas marad a vércukra. Ismerős 10 éves lánya inzulinrezisztenciás lett, remélem, te nem akarod hasonló módon tönkretenni a gyereked egészségét!

2016. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!