Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ismertek energiaitalra hasonlí...

Ismertek energiaitalra hasonlító italt?

Figyelt kérdés
Aminek tutti-frutti íze van, szénsavas, de nincs benne koffein. Bár tudom, hogy a nikotinnak is van íze, ezt az ecigi folyadékokban lévő különbségekkel tapasztaltam először, mikor két ugyanolyan ízesítésű folyadék különböző ízű volt, de az egyikben volt nikotin, a másikban nem. ugyanúgy gondolom magának a koffeinnek is van egy íze, aminek a keveredésével olyan kielégítően finom az energiaital, vagy a kávé, és emiatt mégsem olyan finom a koffeinmentes kávé
2016. okt. 19. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Életemben nem vettem még, de hallottam hogy létezik kölyök energia ital.
2016. okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régebben volt egy olyan, hogy Adrenalin Kid, abban se koffein, se taurin nem volt, csak cukor, szénsav meg színezék. Dönereseknél (török gyros) lehet kapni ilyen átlátszó, török üdítőt, még annak van tutti-frutti íze. [link]
2016. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:
„ugyanúgy gondolom magának a koffeinnek is van egy íze” – nem nagyon van neki. Még a bevonat nélküli koffeintablettán se érezni semmit.
2016. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Adrenaling kid, OXXO Koffeinmentes
2016. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!