Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energia italokat valóban nem...

Energia italokat valóban nem adnak ki kiskorúaknak? Csak 18 éven felüli vehet energia italt?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki megmondaná,hogy biztos kiskorú vagyok azt megnyugtatom,hogy nem vagyok az ! Érdekes ,de ezt hallottam.

2016. okt. 27. 23:03
 1/8 $$$$$ ***** válasza:
100%
Nem. Ez hü*yeség. Energia italt mimdenki vehet... szerintem az alkoholal kevered vagy nem tudom XD
2016. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy, aki ezt mondta neked, biztos csak szopatott.
2016. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek kiadják az energiaitalt aki kitudja fizetni.
2016. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg volt,amikor nem adhatták ki, gyakorlatilag akkor is kiadták.
2016. okt. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

De, sajnos kiadják. A gyerekem sulijában egy fiút koffein mérgezéssel vitt el a mentő. De nem ritka a függő sem.

Sajnos sokan elfelejtik, hogy nem egy gyümölcsös üdítő, ami divatos. :(

2016. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
na várjunk csak, azért ahhoz, hogy mentő kelljen egy igazi koffeinmérgezéses esethez, azért ahhoz nem 2-3-4 db-ot kell meginnia ... szóval ez már egy nagyon extrém eset, én speciel el se tudom képzelni. sokáig voltam rohammentőn, de még hírből se hallottam, h ilyen esetnél lettek volna kollegák.
2016. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt nálam olyan,hogy napi 4-et ittam meg azóta levettem a szintet napi 1-re ! Viszont napi 4-től nem volt semmi bajom sem. Ki,hogy bírja szerintem milyen a szervezete.
2016. okt. 28. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár így lenne, de nem így van! Sokszor látom gyerekek, kamaszok kezében, sokan víz helyett is azt isszák.
2016. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!