Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a legjobb tea?

Melyik a legjobb tea?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nincs ilyen.
2016. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok. Olyan, mintha az kérdeznéd, hogy melyik a legjobb bor. Nekem zöld teából, sárga teából, vörös teából, fekete teából is van kedvencem, plusz még ott vannak az egyéb extrák, pl. jázminvirágos, narancsvirágos, bergamotos, stb.
2016. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az 1-es lepontozását.

Mikor megláttam a kérdést, hirtelen nem is tudtam mit lehetne erre mondani, de az 1-es a legtökéletesebb választ adta.

Meg a 2-es is, a bor jó példa.


Teát (mármint rendes tea növényből) sokfelé termesztenek, ahol ideális hozzá a klíma.

De mind más, mint ahogy a borok is mind más és más.

Kinek mi jön be.


Itt van pár komolyabb ültetvény, innen is származnak kevésbé jók, de a legjobbakat is ezek az ültetvények adják.

Mint ahogy borok esetében is, az egyes borvidékeken vannak szerényebb végeredmények, és egészen kiválóak.


[link]

2016. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem gyümölcs teák ,nem a fillteresek.illetve kinai teák.
2016. dec. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számomra a saját, frissen szedett citromfűből főtt tea. Lehet azért, mert olyat ritkán iszom.
2016. dec. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!