Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Minden tea vizhajto hatasu?

Minden tea vizhajto hatasu?

Figyelt kérdés
Meg attol a teatol is többet jar pisilni az ember, amelyik nem tartalmaz koffeint? Tehat ha en nem fekete vagy zöld teat iszok, akkor sem vagyok elörebb?

2016. dec. 6. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem van kifejezetten, más hatóanyag miatt vízhajtó hatású tea, de van olyan koffeinmentes is ami szerintem nem vízhajtó. Pl feketétől vagy zöldtől nem fogsz többször menni,
2016. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A tea önmagában enyhe vízhajtó hatású növény (nem csak a koffein miatt), tehát minden tea az.


Ha gyógyteára gondolsz, az változó. A legtöbb azok közül is vízhajtó, csak változó mértékben. Az immunerősítő, a méregtelenítő, a májerősítő, a hólyaghurutra vagy vesebajokra javallott, vagy az emésztést serkentő gyógyteák mind vízhajtó hatásúak is, a vízhajtás hozzá tartozik a gyógyhatásukhoz.

2016. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!