Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Vaníliás Coca Colát hol tudok...

Vaníliás Coca Colát hol tudok venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Magyarországon már évek óta nincs sajnos míg külföldön több országban kapható. Találtam már Asia Centerben, Sárkány Centerben is de az mind dobozos 0,33-as kiszerelésű. Engem minimum másfél vagy 2 l-es érdekelne. Szerintem kizárt hogy ne legyen ha már a kis dobozos is kapható néhány helyen csak nem tudom hol keressem. Valaki tudna segíteni nekem? Előre is köszönöm szépen!

2017. jan. 10. 19:38
1 2
 11/15 anonim válasza:
85%
A Sugár alsó szintén van egy kínai bolt. (A metró irányából ha a 2. ajtón mész be akkor a második bolt a baloldalon.) Én ott nem rég láttam 0,5-ös kiszerelésben, de lehet hogy van nagyobb is náluk. Én mindenféle kólát vettem ott amit sehol máshol nem láttam. Kis kiszerelésben (330 és 355ml-s ben) van Zero Vaniliásuk is.
2017. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. aug. 31. 14:56
 13/15 A kérdező kommentje:
Akit esetleg ugyanúgy érdekelne, találtam végre 1,75-ös kiszerelésben. A Puskás Ferenc stadion megállónál van a gyógyszerártól nem messze egy kínai bolt (Reál), ott kapható 600 Ft-os áron.
2018. jún. 4. 18:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet, nem csak budapesten
2020. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 aKerZso válasza:
A Blaha Lujza téri Lidl melletti kis vegyesboltban is lehet kapni a kicsi kiszerelést. És ahogy előttem már írták, ez is pontosan Atlantában készül.
márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!