Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Győrben hol lehet kiwi-lime...

Maethor kérdése:

Győrben hol lehet kiwi-lime ízű Piroska szörpöt kapni?

Figyelt kérdés
Belvárosi nagyobb boltokban nincsen, már néztem(spar, interspar, coop, kistesco)
2017. jan. 20. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én minden boltban szoktam találni amelyikben lehet kapni Piroska szörpöt. Nekem ez az egyik kedvenc ízem.

Győri vagyok.

Nézd meg az Arrabona áruház spárjában.

A nagy Tescoban tuti, hogy van.

Az Árkádban lévő Spárban is van.

Mellette a nagy Intersparban is van.

A Pláza CBA boltban is van.

A kórház mellett is van egy CBA vagy Coop ott is van.

Azon az úton egyenesen menve a város felé, ahol van a fagyis a kereszteződésnél is van egy CBA vagy Coop bolt ott is van.

A vásárcsarnoknál is van egy Tesco ott is szokott lenni. A verseny Tescoban is van.

Metroban is van.

2017. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :D az árkád illetve arrabona spárban sosem találok, szinte minden másnap járok valamelyikben. a fagyis melletti coopban sincs, ott lakom mellette 3 éve.
2017. jan. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!