Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Illy-hez hasonló finom kávé?

Illy-hez hasonló finom kávé?

Figyelt kérdés
Vásároltam illy kávét, nagyon ízlik. Van ehhez hasonló pörkölésű, hasonló ízvilágú, de kicsit olcsóbb? Nagyon bejött, de azért az árával nincs összhangban.
2017. febr. 1. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Van több olcsóbb és hasonló kávé. Egy a lényeg! Csak azt vedd meg, amire az van írva, hogy 100% arabica.Ezen belül az Illy olaszos pörkölésű. Azt neked kell választani, hogy milyen pörkölésűt szeretnél. Még valami! A boltokban ne az alsó polcon keresgélj. :) Továbbá, ha van rá lehetőség szemes kávét vásárolj ne őröltet.
2017. febr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ezeket a kávékat szeretem nagyon. Általában csak saját magamnak rendelek, de ha érdekel valakit szívesen rendelek neki is.

[link]

[link]

2017. febr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!