Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Coop- os Colában is ugyanann...

A Coop- os Colában is ugyanannyi koffein van mint a Cocában?

Figyelt kérdés
2017. febr. 5. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Azt nem tudom de egyszer rozsdás patkót beáztattam coca colába és lemarta róla a rozsdát. Ha coca colát iszok nagyritkán vendégségben, rögtön fáj tőle a hasam.
2017. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
87%

Én meg vizet engedtem a biciklimre és rozsdás lett tőle. Ha vizet iszok nagyritkán vendégségben, mindig megfájdul a fejem az ilyen baromságoktól.


A kérdésre válaszolva, nem lehet tudni. A tiszta koffein olcsó, szóval azon nem nagyon spórolnak, ha kevesebbet tesznek bele, de nem kötelező feltüntetni vagy egyáltalán nyilvánosságra hozni a mennyiségét, úgyhogy lehet kevesebb is. Valószínűleg hasonló, mint a Cocában.

2017. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Szerinted ez baromság? Szerinted ha a rozsdát lemarja egy éjszaka alatt, akkor a gyomroddal mit csinál? Nyugodtan pontozgass le , tudom,hogy úgyis csak a saját okosságodat hajtod.
2017. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Rá van írva. Én úgy emlékszem, hogy ugyanannyi, vagy legalábbis közel annyi.
2017. febr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
A szénsav és a foszforsav oldotta le a rozsdát. Utóbbi azért kell az italba, hogy a cukor-sav arányt beállítsák. Az otthoni tea is úgy finom, ha megfelelő mennyiségű savat és cukrot tartalmaz egyszerre. Amúgy a gyomrodban sósav van 1-1.5-ös pH-val, szóval annyira nem kell féltened, de nyomassad csak tovább a baromságaidat...
2017. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsóka__ válasza:
89%
Ha koffeint akarsz, miért nem iszol kávét. Az kevésbé egészségtelen, mint a kólák. Sok benne a cukor, de csak azért, hogy elnyomja a magas savtartalom ízét.
2017. febr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 "A Coop- os Colában is ugyanannyi koffein van mint a Cocában?" Ebből szerinted hogyan következik, hogy koffeint akar a kérdező? Mert ha egészen egyszerűen elolvassuk a mondatot, akkor azt kérdezi, hogy ugyanannyi koffeint van-e benne, mint a másikban, vagyis egy szóval nem említi, hogy valójában dietetikai tanácsokra lenne szüksége! :D
2017. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!