Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Egy Caffe Latte mennyire...

Egy Caffe Latte mennyire pörget fel?

Figyelt kérdés
16/f, egy normál adagnyi Lattéra gondolok.
2017. febr. 23. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
igyál egyet és megtudod, jesszus, azért sejtheted, hogy nem kapsz tőle szívgörcsöt...akkor sem ha még 15*kiírod
2017. febr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Engem nagyjából semennyire. Pedig azt se lehet mondani, hogy már hozzászokott a szervezetem, mert csak ritkán iszom. Inkább a teákat szeretem. Szóval ha latte, akkor inkább chai latte. :)


31/F

2017. febr. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam érdekes a kávé hatása. És a Latteban is egy adag kávé van. Akkor is, ha van rajta fincsi tej, tejhab.

Szóval én sokszor kissé elálmosodom a kávés italoktól (is) meg a kakaótól. De lehet, hogy inkább a tej miatt van.

Viszont este érzem a hatását, később alszom el.

Szóval felpörgetni tuti nem fog, ha egy normál lattét iszol és nem 3 durva eszpresszó van belefőzve :)

2017. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem semennyire 20/F. Igaz enerhiaitalt sem érzem meg.
2017. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szaszaa11 ***** válasza:
Rengeteg mindentől függ, pl. Mennyire erős a presso ami bele van főzve, és mennyi tejjel illetve tejhabbal iszod. Ha az a cél hogy minél több koffeint jutass a szervezetedbe, igyál duplakávét ( 2 presso egybefőzve ). Ja egyébként a kotyogós kávéfőzőben mocsok erős kávét lehet főzni, még gyengébb kávéból is.
2017. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam megtömni, hogy amikor lefő, megálljon benne a kanál! :D
2017. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!