Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem lehet dinnyelevet...

Miért nem lehet dinnyelevet kapni?

Figyelt kérdés

Kb egy nagy vízgömb az egész,akkor miért nem készítenek dinnyelevet.

Alma,szőlő,barack ezek mennek csak pedig a dinnyéből is gazdaságos lenne ivólevet előállítani.



2017. júl. 12. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vannak dinnyés ivólevek, bár tény, hogy általában más gyümölccsel keverik (pl. alma)

[link]

[link]

2017. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezaz hogy miért nem lehet magában.

Mert megértem hogy az eper mangó banán meg ezek legyártása gazdaságtalan lenne így keverik mással na de a dinnyeeee?? Vagy van erre valami magyarázat?

2017. júl. 12. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Talán, mert a dinnyelének nincs semmi íze.
2017. júl. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De van íze. Én szoktam készíteni otthon, finom. Én se értem, miért nem kapni. Vagyis biztos létezik, de, hogy miért nem tömegesen, azt nem értem. Mert valóban gazdaságosan előállítható, hiszen nagy a nedvességtartalma.
2017. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3# ezt te se gondoltad komolyan. -.-"

A megféjteseket továbbra is várom😅

2017. júl. 14. 15:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!