Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi az a sült limonádé?

Mi az a sült limonádé?

Figyelt kérdés
A Padödő egyik dalában van benne, mi az? Hogy lehet egy limonádét megsütni?

2017. júl. 20. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Az kérlek "dalszöveg".
2017. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Megsütött (pl grillen) citrom levèböl kèszül
2017. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Most a net világába, beírod a google-ba, hogy sült limonádé és kidob egy pár oldalt ahol írnak róla.

Pl, nekem most ezt dobta ki ami érdemes a válaszra.:


[link]


Kis gyerek koromban amikor hallottam a zenét, a szöveget arra gondoltam, hogy nyáron annyira meleg van, hogy a strandokon árult, kész limonádék gyorsan felmelegednek, a nap rájuk süt, stb, hogy az már nem hideg, hanem meleg limonádé, ami már ˇ"megsült". Ezért sült limonádé. :)

2017. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ők ilyen partiarcok, és mindigis a jó hangulatra mentek. Van az a "kiabálj, hogya tombol a jókedved; kiabálj. ha valami fáj... De ha nincs baj, ne kiabálj" Na itt nekem ez is picit ellentmondásos, mert ha tombol a jó kedve, akkor nincs baj; de szerintem nem törődtek vele, arra mentek, hogy jó hangulatot teremtsenek, tehát én elnéző vagyok velük, szerintem abban tök ügyesek, ez arra alkalmas ez a dal, hogy az embereknek jó kedve legyen, és őnáluk én asszem, ez volt a fő szempont:) Szóval hogyha felvidításra meg ilyesmire megy, akkor én hajlandó vagyok eltekinteni és átsiklani efölött. Na jó, bevallom, a sült limonádé picit tényleg zavart, de hát ez van. :) Ja amúgy, hogyha tényleg lehet grillezni, bár nem tudom, az előző hozzászóló mennyire komolyan gondolta, de ha tényleg létezik olyan, akkor meg okés. Bár nemtom, nekem az fura lenne. Nekem inkább szűrt, magamnak énekelgethetem úgy:) De azt is minek, hát ha már benne van a cukor, akkor kiesik belőle a szűréskor!!:D Na de mindegy, a bulihangulatra mentek, hogy az emberek jól érezzék magukat, meghát ez nem egy egetrengető nagy bűn, mégha nincs is ilyen. Vagy lehet, hogy arra gondoltak, hogy az is felmelegedett a napon, mert valaki rendelte, hogy lehűtse magát, de nem bírta az egészet meginni, és ezért "megsült". :)
2017. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Áh, közben érkezett egy linkes válasz is,akkor mégiscsak van:D
2017. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Az tényleg sült limonádé? :D

ISmerem a dalt, én is mindig "sült limonádé"-nak értettem, amit énekelnek, de meggyőztem magamat arról, hogy az nem lehet, biztosan "szűrt limonádé" lesz az. Annak valahogy több értelmét láttam :)))

2017. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sült tea is van... Az igazából a gyógynövény/gyümölcs belefőzve egy cukor szírupba vagy mézbe.

A sült limcsi kicsit karamellás beütésű, mert amit én ismerek ott cukorba meghempergetik a citromkarikát, piritják és előszőr forró vízzel öntik fel majd hideggel... érdekes íze van.

2017. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szűrt. Csak siketeknek és a hülyeség korában élőknek tetszenek lenni.
2023. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!