Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kotyogós kávéfőzőben főt kávé...

Kotyogós kávéfőzőben főt kávé koffeintartalma?

Figyelt kérdés

Tshibo kávéból főztem le, és az egészet megittam :/

Közepes méretű, szerintem 2dl főtt le.

Hány mg koffein lehetett?


2017. aug. 15. 10:21
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
kb 70-130 mg érték szokott 1 csészére kijönni, őrölt kávé esetén. 1 csészére
2017. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
függ a kávé minőségétől, a darálás finomságától, és az átnyomott gőz nyomásától(még ha kotyogó is) amúgy látni a színén is, hogy erős mint az atom
2017. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, a szavaiddal élve ez erős volt mint az atom...főleg hogy ilyen nagy mennyiséget ittam. Szerintem olyan 500mg koffein volt, ahogy érzem.
2017. aug. 15. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz bajod. En is kotyogost szoktam inni. Amerikaban meg egy litert lefoznek aztan ugy felora alatt azt ket ember meg is issza... es en lattam (ha en csinaltam magunknam), mennyi kave mengy a filterbe, nem keves. Na most csak ezt azert irom, mert ugy erzem, hogy aggodsz. En volt, hogy egy nap 4-5 leherossebb nespressot megittam egy nap. Van, akk 10 kavet megiszik egy nap. Nem azt mondom, hogy egy eleten at ez egeszseges, de amugy az ember - ha tul sokat inna - kihanyja, mielott barmi baja lenne. Keszitem is egyet :) es 2dlt fogok lefozni magamnak
2017. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább azért aggódom, mert nemrég még nagyon koffein függő voltam. Egy grammot közelítette a fogyasztásom naponta. És arra nem akarok megint ráállni. És most megint kívánom a kávét, vagy egy behűtött monster mellett felfrissülni. 16F
2017. aug. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!