Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek melyik a legfinoma...

Szerintetek melyik a legfinomabb 3 in 1 kave?

Figyelt kérdés

En nescafe cremat iszom

es ti?:)


2017. aug. 31. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Caffelleria mokate 3in1 coffee irish

ISTENI

2017. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Caffetteria mokate 3in1 coffee irish


jaj de félreírtam

De isteni attól még :D

2017. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nescafe ízlik nekem ezek közül a legjobban. Rengeteget próbáltam, a boltok sajátmárkás termékeitől kezdve az ízesítettekig, de a Nescaféból a barnacukros, a classic és a 2in1 jött be a legjobban.
2017. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Én még nem ittam finom 3 az 1ben kávét, úgyhogy engem is érdekelnének a válaszok.
2017. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nahat, azt hittem, hogy jon egy csomo "okos" valasz, hogy neeem jooo egyik sem, csakis a frissen orolt kaveszemekbol frissen fozott kave, lehetoleg kotyogos fozovel, es hogy a tejpor is pfejjj, hat frissen fejt tejbol eloallitott tejszin kell abba es edesitonek pedig nyirfacukor. Mostanaban mindenhol ilyen okoskodast lehet olvasni. De kellemesen csalodtam :)

Amugy a valaszom: en nem erzem koztuk a kulonbseget :/

2017. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet Mokate Irish, vagy a sima piros Mokate :)
2017. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mokate 3 in 1. Sokkal finomabb, mint a nagyobb márkásak.
2017. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

#5

Ugye, milyen undorító, ha vannak emberek, akik nem isznak meg mindent, csak a minőséget, ráadásul ezek egyre többen vannak?

Sőt, van, akinek ízlése a sajátja, ahogy a tiéd meg a tiéd. Elképesztő ez a világ: ez a sokféleség, meg döntéskényszer, zűrzavar ... Hajjaj...

2017. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem az a bajom, ha valaki csak minosegi etelt fogyaszt. Azzal van a bajom, ha osztja az eszt olyan kerdesnel, ahova nem illik oda. Tehat ha megkerdezem, hogy a Baratok koztben mi tortent Miklossal, es o odajon okoskodni, hogy ne barikoztot nezek, hanem jarjak operaba, akkor hiaba van igaza, a valasza az en kerdesemre idegesito, okoskodo es affektalo.
2017. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

imadom a baratok koztot

nem ide passzolt de na:DDDd

amugy nyugiii ne veszekedjetek csak kivancsi volt a kedvemc kavetokra:D

2017. szept. 1. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!