Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek mi lehet belőlle...

Szerintetek mi lehet belőlle ha bele ittam a kancsóba?

Figyelt kérdés
Áltlánosba suli menzán bele ittam a kancsóba és a konyhásnéni észrevette mondta hogy ne igyak bele mert abból iszik mindenki de olyan nagyon nem szidott le. Ja és még mondta azt is hogy szólni fog az egyik tanárnak hogy a gyerekek ne vihessék ki az asztalhoz a kancsót. Szerintetek lehet valami gondom ebből az egészből?

2017. szept. 27. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Semmi, max kibeszélnek a hátad mögött, hogy miattad van ez.
2017. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gags válasza:
72%
Ó, mily borzalom! Komolyan nem értem a menzás nénit. Ez nevelés kérdése, valóban nem volt illedelmes, sem peddig egészséges, de én emiatt holtbiztos hogy egy gyereket sem szóltam volna meg a többi között. Ez nem a sötét középkor, nem kérek a nyílvános megszégyenítésből...
2017. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem azért ittam bele mert otthon ezt tanítják csak játszottam a fejem. De remélem nem mondják el a tanároknak.
2017. szept. 28. 07:16
 4/8 BringaManó ***** válasza:
75%

"egy gyereket sem szóltam volna meg a többi között"

"nem kérek a nyílvános megszégyenítésből"


milyen nyilvánosságról tetszik beszélni? :-o és milyen megszégyenítésről?...

én csak ennyit olvastam: "mondta hogy ne igyak bele"

nálad más van odaírva?

2017. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gags válasza:
A gyerekek nagyon kegyetlen tudnak lenni egymással. Azt jelentette, te netalántán látsz idézőjelt? Azt ilyen megszólás helyén való, de tegye meg négyszemközt.
2017. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Úgy kell neked.


És mi az hogy "ne szégyenítsék me nyilvánosan"? Akkor ne csináljon ilyet. se illetlenségból, se hülyeségbül, se poénkodásból. Ha meg csinál, akkor viselje el a következményét.

2017. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gags válasza:
Wow... mert olyan kva nagy következménye van annak hogy beleivott abba a nyamvadt kancsóba :D Legalább aftád van, ha már ennyire túlkezeli mindenki?
2017. okt. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BringaManó ***** válasza:

kb. akkora a következménye, mint annak, ha nyilvánosan rászóltak (amit még nem tudunk, ugye).

szóval arányos volt az intézkedés.


(amúgy meg szerintem is az van, hogy ha ennyire nem neveltek meg valakit, akkor az járjon így, hátha megjegyzi... utolsó esély)

2017. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!