Zöld tea tejjel?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy van-e valaki aki ivott már vagy issza a zöld teát tejjel? Mivel tudom, hogy hagyományosan az angolok a fekete teát isszák egy kis tejjel de kíváncsi vagyok arra, hogy a zöld tea is fogyasztható így.

2017. okt. 8. 21:35
 1/4 anonim válasza:
100%
En szoktam a zold teat tejjel inni,sokan furanak tartjak de szerintem finom...izles kerdese:D
2017. okt. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is finom. Először Korából kaptam, de azóta itthon is sokszor készítem, nekem japán matcha zöld tea porból a legfinomabb.
2017. okt. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az biztos hogy angol nem issza meg tejjel a zöld teát.
2017. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

A zöld teák többségét nem szokás tejjel inni, de ahogy egy korábbi hozzászóló említette a matcha ez alól az egyik kivétel, amit őszintén megmondva, tej nélkül nem igazán láttam.

Viszont eléggé horror árban van.

A Hōjicha egy pirított japán tea, azt is tejjel szokás inni, és valamivel olcsóbb.

2017. okt. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!