Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Dolce Gusto kávéfőzőbe...

A Dolce Gusto kávéfőzőbe melyik kapszulák kompatibilisek?

Figyelt kérdés

Sajnos a boltban nem állapítható meg melyek a kompatibilisek, s olykor egy-egy jobb akciónál jól jönne tudni, melyiket vehetem meg. Tassimo, Nespresso, Segafredo, stb.

Köszönöm szépen előre is!


2017. okt. 10. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Mi az hogy nem megàllapítható? Dolce Gusto gépbe, "meglepő módon" a Dolce Gusto kapszula a jó. A többi nem.
2017. okt. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Shai-Hulud ***** válasza:
51%

Csak a Dolce Gusto kapszulák jók hozzá. Sajnos ez egyik egyéb kapszulával sem kompatibilis.

[link]


De lehet kapni tölthető kapszulát is, sajnos maga a kapszula nem olcsó, de utána olcsóbban tudsz kávét főzni, mint ha az eredeti kapszulát vásárolnád meg:

[link]

[link]

2017. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

Mindegyik kapszulára rá van írva, hogy melyik géppel kompatibilis.

A Dolce Gusto gépekhez sajnos nagyon kevés gyártó gyárt kapszulát, nem is értem, hogy még miért veszik az emberek :-(


A Lidl-ben van hozzá való kapszula (kb. 4 féle), alapesetben 1299-ért, talán a héten lesz akciós 899-ért.

A Müllerben is van egy fajta kapszula, ami ehhez való, de abból van amiben instant kávé van :-) a nevét sajnos nem tudom, de fehér a doboza.

2017. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszhoz:

[link]


[link]

2017. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Első válaszolónak annyit, hogy vannak kompatibilis kapszulák mimt láthatja. Csak a kávégép gyártói ezt nem vdrik nagydobra, ellenben vannak akik ebben látnak egy picinke piaci rést.

Ugyanis a Dolce Gusto (és más)kapszulák egyre drágábbak. Én nem iszom sokszor kávét, heti pár alkalom, így ideális.

2017. okt. 10. 16:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sparnak is van sajatmarkas kompatibilis kapszulaja.
2017. okt. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

SZia!


Nekem is van DG gépem. A Lidl-ben láttam véletlen ugyanolyan kapszulákat (8 és 16 darabos), habár egy picit kevesebb választékkal, mint az eredeti de így 1200 Ft.

Sőőt most az Aldiban is láttam kompatibilis kapszulát! (ott meg vagy csak 4 féle volt) és az is 1200 :)

2018. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
A 4. válaszolónak köszi a képeket :D
2018. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Én is a Lidl-ben kapható kapszulákat ajánlom, de a Müllerben is vannak jó áron. A csomagolásra rá van írva, hogy Dolce Gustohoz való.

Egyébként a Dolce Gusto oldalán ha beregisztrálod a gépedhez kapott kis füzetben található kódot, akkor 20% kedvezményt kapsz pl. kapszulákra is.:)

Amennyiben nem kaptál kódot, úgy írj Facebook-on nekik, megoldják.:)

2018. jan. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Valaki nincs tisztában a dolgokkal, akkor ne firkálgasson baromságot. Ezelőtt 5 évvel is volt már kompatibilis kapszula, mára meg pláne van választék!
2019. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!