Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Anett és Ancsa Bubbleology...

Anett és Ancsa Bubbleology teája miből áll (golyócska, alap+ha van valami más is)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma voltam a Bubbleology-nál és ugye már az Anett és Ancsa teát már nem hajlandóak adni :(... Csak Pumpum és Saurus van, de ki szerettem volna próbálni az A&A teát is. Azt tudom,hogy Anett teája piros, Ancsáé kék. Ha lenne olyan ember itt aki ivott már és leírná,hogy milyen ízkombináció volt ezekben a teákban,hogy én is kipróbálhassam azt nagyon megköszönném!

2017. okt. 22. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ebből egy szót se értettem. Ki az az Anett és ki az az Ancsa? Milyen golyóik vannak? Mi az a Bubbleology? És ki főzött teát Anettből meg Ancsából? És mi a jóélet az a Pumpum meg Saurus? Furák vagytok ti mai gyerekek...
2017. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezt csak azok ertik akik ismerik Pollat es Dezso Bencet:D nekik van kulon teajuk (youtuberek) amiket ok arulnak ugymond.A kerdesre valaszolva fogalmam sincs sose ittam:D
2017. okt. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Tehát valaki próbálja ki, aztán mondja el milyen, hogy aztán te kipróbáld. Nem lenne egyszerűbb, ha te magad kipróbálnád?
2017. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vissza kerestem neked a teázó facebook oldalán.


Ancsa tea: Marakuja. Szétpattanó golyócskákat ajánljuk.


Anett tea: Zöld tea, gránátalma, ananász, málna. mangógolyócskák.


Meg van még a Pumpum tea: Zöldtea, kumquat, mangó, gránátalma.


És van az új Pumpum tea 2: Zöldtea, áfonya, lime, kumquat.


Ha Anett és Ancsa teát szeretnél inni, akkor gránátalma az már nincs.


Ha ezeket a hozzávalókat elmondod a tea készítőnek, akkor megcsinálja neked. :)

2017. okt. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. Mivel már nem kapható Anett és Ancsa néven, ezért nem tudom kipróbálni csak úgy ha megmondom mit tegyenek bele...

4. Köszönöm!!!

2017. okt. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!