Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért leszek az energia...

Miért leszek az energia italról ideges és feszült?

Figyelt kérdés

2017. nov. 10. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Ez a taurin .
2017. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ideges ember ,de néha úgy érzem mikor iszok 1-et,hogy szétverném valakinek a fejét ! Legszívesebben úgy szétverném mint ha egy ketrecharcos lennék :D Tiszta vicc mert nem vagyok ilyen ember. Tegnap döntöttem el,hogy már nem iszom ilyet inkább alkoholt :)
2017. nov. 10. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Mik vannak ... xd

Én bealudni szoktam tőle. Egyszer dolgoztam valahol, munka közben elszopogattam egy dobozzal, akkorákat ásítottam , hogy azt hittem beájulok.

2017. nov. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát sosem voltunk egyformák :) Mindenki más
2017. nov. 11. 08:59
 5/12 Phoney ***** válasza:
Nem akarok ide mélylélektani szakdolgozatot írni, de hogy te milyennek hiszed (látod, tapasztalod) magadat, az csak vágyálom. (Pontosabban egy kis része a teljes személyiségednek.) Hogy egyetlen doboz energiaital is ilyen meglepő dolgokat hoz elő belőled, az leginkább azt jelzi, hogy ideje lenne egy kicsit jobban megismerned magadat, mielőtt egy szép napon rosszkor fog kitörni belőled a „gonosz ikertestvéred”.
2017. nov. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem 1-et ittam meg belőle . Jó az íze ezért nem szoktam 1 nél megállni 2-3 inkább !
2017. nov. 12. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Taurin nincs már benne 7 éve.


A koffein pörgeti fel az agyad esetleg a sok cukor miatt is lehet boldogság érzet, valószínű azért akarsz szétkapni mindent magad körül ilyenkor.

2017. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán érzem,hogy ettől boldog lennék és e miatt akarok szétkapni mindenkit :D Nem vagyok ilyen ember inkább visszahúzódó :D Inkább az a visszahúzódó káromkodós ember a szobában csak ! Az életben kint nem !!
2017. nov. 12. 17:15
 9/12 Phoney ***** válasza:

Aki átlagosan (vagy az alatt) bírja a koffeint annak 3 adag már elég a „toppon vagyok sanyá”-hoz ( https://www.youtube.com/watch?v=6G0zX-QmAlc ) Jó lenne megérteni, hogy az energiaital nem üdítő helyett van, nem isszuk úgy, mint a vizet, vagy ha igen, akkor nem csodálkozunk. 1 energiaital = 1 erős kávé.


Az meg tényleg a visszahúzódó emberek tipikus problémája, hogy hasonló helyzetekben (koffeintúladagolás, részegség) kitör belőlük az állatkert. Egy szép napon kénytelen leszel elfogadni, hogy nemcsak az vagy, aminek képzeled magad, de mivel valszeg nagyon fiatal vagy, erre még van időd.

2017. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szenes43 válasza:
Csak kávét szoktam inni,igaz nem túl erős de nekem mindegy hogy nappal vagy éjjel,le van főzve és egy-egy kortyot iszom ha arra járok csak az íze miatt. Az biztos hogy a koffein felpörget és ezért indítom vele a napom én is.
2017. nov. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!