Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik a kedvencetek a Mizo...

Melyik a kedvencetek a Mizo Coffee Selection-ből?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapucíner, olyan finom tejszínes íze van :)
2018. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Cappuccino a kedvencem. Nem erős de finom az íze.

23N

2018. márc. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén? Egyik sem. Az ízük jó, én személy szerint (ha választani kellene) a melange-hoz állnék közelebb, de nem igazán hat meg. Ha akarok finom kávét inni rendelek kis Arabica egész vagy őrölt kávét és azt főzöm le. Persze megannyi márka van, nem mindegyik jó, a különlegességekkel pedig vigyázni kell. Egyszer ittam egy Arabica kávét, amiben csak az volt a különös, hogy félig pörkölt félig nem pörkölt őrölt kávéból készült. Borzalmas íze volt, mintha feldúsítottam volna egy átlagos kávét kis földdel :D Az őrlemény "illata" is eleve olyan volt. Fujj... Egyik alkalommal viszont haveromnál ittam egyet, az apja hozta külföldről és az valami eszméletlen jó volt, életem legjobb kávéját ittam akkor talán :D

Persze amúgy nem mindig rendelek mivel ez a kávécserje fajta nem a legolcsóbb mulatság. Legtöbbször Tchibo-t iszok. Kis főzés közbeni játszadozással abból is ki lehet hozni jobbféle kávét.

2018. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Libers Pertz ***** válasza:
100%
Melange
2018. márc. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Phoney ***** válasza:
42%
Egyik sem, tejes instant kávét én is tudok csinálni, csak jobbat. Hogy ebbe aromát is tesznek, az elsőre érdekesebbé teszi, de aztán igen hamar meg lehet unni az erőltetett műízét. Már nem tudom, melyik kettőt próbáltam ki, többre nem volt ingerem.
2018. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Flat white :33
2018. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Trevor. ***** válasza:
82%
Arabicát ittam egyszer, az íze még elmegy, de azok az összetevők, te jó ég... Aroma, színezék, 0,7% kávé valami instant porból. Ilyet se veszek többet és emellett még drága is.
2018. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Az összetevők leírása szinte minden terméknek, hát, hogy is fogalmazzam, "figyelemfelkeltő" az is biztos. Mikor a baromfi párizsiban több az adalékanyag, mint a hús maga amiből készül :D Meg sok esetben mikor az arányokkal dobálóznak, hogy ennyi meg annyi százalék. Én megpróbálom kimatekozni, de pár százalék mindig hiányzik amit a leírás meg sem említ, hogy az mi lehet...
2018. márc. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!