Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit igyak a starbucksba?...

Mit igyak a starbucksba? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még ott és el szeretnek menni, ti mit ittatok a kávézóba vagy mi volt az ami a legjobban tetszett? És van meg egy kérdésem, hogy ráirják a nevünket a pohárra vagy ilyen Magyarországon nincsen?

2018. márc. 10. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell sopánkodni, vigyél magaddal elegendő pénzt. Majd ott kiderül mi éri meg.
2018. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen ráírják a neved. Pontos összegeket nem tudok, de én eddig egy forró csokit ittam egyszer, egy cappuccinot meg egyszer egy frappuccinot. Mindegyik kb egy ezres vagy kicsivel több. Finom minden, de nem fogod azért tőle eldobni az agyad.
2018. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne felejtsd el majd lefotózni és feltenni az instagramra.
2018. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Ezervalamennyi egy tetves kave es meg ihatatlan szar is, ugy vagtam ki a kukaba, ahogy megvettem. 😃
2018. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem jött be (pedig kávéban nem vagyok válogatós, a legtöbb olcsó instant kávé is OK nekem itthon), szóval ha muszáj lenne mennem, a legolcsóbb valamit innám, de azt sem szívesen.

Bár ez nem volt valami segítőkész válasz, bocs. Már nem emlékszem, mit ittam, valami érdekesebbnek tűnőt, de nagy csalódás volt és iszonyú drága is.

2018. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Huha én külföldön egy zöld teát ittam. Csaj kérdezte, hogy édesen vagy naturban? Mondom neki édesen. Kaptam egy pohár zöld vizet jéggel 😐 Mindezt 5 euróért (kb 1.200-1500 Ft)

De legalább instagrammon sok lájkot kapott 😄😂

2018. márc. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
95%

Szerintem a Starbucks-ban semmi nem éri meg az árát, minden termék túlárazott. Ráadásul ugyanazon termékek többe kerülnek a belvárosi üzletekben, mint a nem annyira frekventáltakban. Szóval érdemesebb egy olcsóbbat kipróbálni, pl. a Keletinél. A Széna térit kerüld el, mert az nagyon lepra és még a plafonról is külföldi diákok lógnak. Bár az szinte mindre igaz, hogy túlnyomórészt külföldiek látogatják, de inkább turisták. A mosdókra egyikben sem fordítanak nagy figyelmet, általában piszkosak és biztos van valami, ami épp nincs - vécépapír, szappan...


Érdekes egyébként, hogy amíg nálunk nem egy átlag hely a Sb., az USA-ban a presztízse megegyezik egy itthoni sarki gyrosossal... vagyis inkább igénytelennek, alacsony minőségűnek tartják. Délben elárasztják a dolgozók és bageleket ebédelnek. Nálunk teljesen más a kínálat, (szerintem jobb is) és az emberek nem gyorsétteremnek használják.


Én néha reggelire szoktam beülni, a sonkás croissant szendvics melegítve nagyon finom (890 Ft), illetve van egy kedvencem, a chai tea latte (kiejtés: csájtí látte) szójatejjel, víz nélkül. Ez egy fahéjas-fűszeres, fekete tea alapú, indiai eredetű tejes ital, hideg időben kifejezetten hangulatos elszürcsölni egy pohárral. Persze itt nem hagyományosan készítik, hanem a forró, habos folyadékba egy üvegből 'chaitea szirupot' pumpálnak...

A menüben nincs külön feltüntetve, hogy kérhető víz nélkül és szójatejjel, ezt ki kell emelni. A legkisebb pohárral 1190 Ft, s pár száz Ft különbség van csak a nagyobb méreteknél.


A torták sajnos időnként elég szárazak, az amerikai palacsintával és a gofrival meg az a baj, hogy minden feltétnek külön ára van, ráadásul nincs juharszirup, csak valami tömény folyékony cukor, ami rettenetesen édes és ragacsos. A házi joghurt viszont sűrű, tartalmas.


Én azt tapasztaltam a névvel kapcsolatban, hogy mostanában nem nagyon írják rá, de azért előfordul. Nem tudom mitől függ ez, lehet hogy mert nincs nagy sikere a rosszul leírt neveknek, nekem is rendszeresen elrontották, pedig csak 5 betű. :)

Van is ilyen vicc, hogy állásinterjú a Starbucks-nál:

- Betűzze, hogy István!

- B-É-L-A.

- Nagyszerű, felvéve!

2018. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!