Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kóstoltátok már az új citromos...

Kóstoltátok már az új citromos coca-colát?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla ?

2018. márc. 23. 09:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy csak Nekem újdonság, pár napja fedeztem fel az egyik éjjel-nappaliban .

De még nem ittam belőle ...

2018. márc. 23. 09:25
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Olyan íze van, mint a mosogatólének. :D

Ha nem csak Zero lenne, akkor lehet egy fokkal jobb lenne, így a citrom+édesítő utóíze nekem sok. Iható, de nem lesz a kedvenc.

Kicsit az jutott róla eszembe, mikor kocsmában a töményet önti az ember a kólába.

2018. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Undorito ize van.

Nem ertem, mert lett maniaja a coca-colanak mindent dietassa tenni. Oke, legyen zero verzio mindenbol, de mellette igazan meghagyhatnak az eredetit is. Aki kola ivasra szanja magat, nem feltetlen azert teszi, mert egeszsegeset akar inni. (Cukor betegek mas teszta)

Ha mar veszek majd 300 ft-ert fle liter lotyit, legyen mar jo ize basszus.

2018. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#3: maradjunk annyiban, hogy a zero egészségtelenebb, mint ha cukorral innád :D De nagy lett a diétamánia, azokat meg úgy is elsősorban az hajtja, hogy cukormentes legyen, az már más kérdés, hogy amúgy egészséges-e attól függetlenül.
2018. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

4#

Nem nezik az emberek, hogy melyik az egeszsegesebb, ra van irva, hogy zero, es orul maganak, hogy ,, jee dietas cola!”.

Ha igy haladnak, atszokok a cba-s, meg coop-os 150 ft-os, ket litetes colara, mert lassan az ihatobb lesz, mint a hires neve coca termekei.

2018. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk Én annak idején, mikor még kapható volt (mert már sehol nem látom) szerettem a coca-cola light-ot . És nem azért mert diétáztam vagy nem akartam cukrot vagy a többi manapság divatos baromság, hanem mert jobban ízlett, mint a sima coca-cola .

A zero is finomabb volt egy időben, de mostanában nagyon rossz lett az íze, szóval visszatértem a sima colához .

Nagyon ritkán iszom amúgy ezeket, csak ugye feltűnt hogy újdonság, gondoltam kipróbálom . Kb. 2 hete vettem, de azóta is a hűtőben van amúgy .

2018. márc. 23. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos még nem. Mert nem látok egy boltban sem.

Ugyan így vagyok a Pepsi Lime-mal és Wild Cherry-vel is.

Hiába járom a boltokat, egyikben sem látok.

Pedig Győr városa nem egy kis falu, hogy ne legyen egy boltban se már. :(

De ha nem a rendes, sima colából van citromos, akkor eltudom képzelni, hogy milyen íze lehet.

Megkóstoltam a Coca-Cola Zero Cherry-t. Hát se íze, se bűze. Cseresznye íze nincs, a zero meg... Szóval, azzal is kiszúrtak, hogy nincs sima cseresznyés kóla ami eddig is volt. Az ízlett. De ez a zero cseresznyés ez sajnos nem jó. Nem is fogok többször venni.

Majd ha látok a boltokban citromos kólát akkor azért azt is ki fogom próbálni.

A Pepsi Twist az régebben ízlett, finom volt, jó volt. Bár már azt is régen ittam már.

2018. márc. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ihatónak iható, de a Pepsi Twist jobb. Nekem amúgy a Spar cherry colája a kedvencem :D
2018. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Megkóstoltam...

A kis dobozosban annyi a szénsav, hogy citromízt nem is igen éreztem, csak egy sima zero cola íze volt . Szerintem.

2018. márc. 25. 11:09
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"mellette igazan meghagyhatnak az eredetit is"


Az is megvan azért, nem?

2018. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!