Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik számít jobb, boltban...

Melyik számít jobb, boltban kapható gyümölcslének?

Figyelt kérdés
A Sió, Cappy Pulpy, Rauch minőségibb gyümölcslének számítanak? Egészségesebbek mint pl a Tutti Frutti?

2018. ápr. 7. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mitől számít egy gyümölcslé jobbnak, mint egy másik?
2018. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Ami 100 % gyümölcslé, az már csak jobb lehet, mint aminek csak a neve az. Egyébként a felsoroltak közül is nagyon sok sűrítményből készül, inkább vegyél frissen préseltet, lehet kapni 3-5 literesben, rajta kis csappal, annyit engedsz belőle, amennyit akarsz. Abból a Sió a legjobb szerintem.
2018. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Mindegyik sűritményből, porból készül.
2018. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Porból, hogyne.
2018. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Fogalmam sincs, mi az a Tutti Frutti, de kifejezetten egeszsegesnek nem szamit egyik bolti gyumolcsle sem. Vegyel rendes gyumolcsot es azt edd vagy csinalj belole smoothiet, ha az egeszseg a lenyeg.
2018. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
A frissen facsart, hűtőpultban árult a legjobb. Van a Lidlben 1 literes kiszerelésben pl. narancs, szűretlen alma
2018. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

A frissen facsart a tuti, de ha finomat szeretnél a Lidlben van a Solevita olasz cucc. A körte és a barack magyon finom. 50%-os gyümölcstartalommal.

Nem tudom most van-e, mert régen vettem.

2018. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)) a Cappy Puply-t azért gondoltam jobbnak, mint a többit, mert abban van gyümölcsrost.Vagy az sem igazi?
2018. ápr. 7. 16:40
 9/10 A kérdező kommentje:

Pulpy*


Rauch feketeribizlis gyümölcslevet a napokban ittam, savanykás volt, gondolom nem annyira cukorral teli mint a többi.

2018. ápr. 7. 16:41
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Tesco sun groth, 2 l, mangó-narancs
2018. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!