Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miert nincs sehol szinte az...

Miert nincs sehol szinte az orszagban Mountain Dew? A legviccesebb amikor a magyar feliratos van a szlovak tescokban. Es persze nalunk meg megsincs sehol. Cukros meg mar dobozosban sem.

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

dohány boltba nézted már?? ahova én jártam ott mindíg volt, sőt egy másik dohány boltba is és az egyik kisboltba is

de tesco meg ilyesmi helyeken én se nagyon láttam mostanság

2018. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Tesco tele van vele.
2018. jún. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi.:) Amugy milyen kiszerelesben? Mert a szlovakoknal amit leltem magyar felirattal az 0.5 literes volt. 2 literest pedig egy helyen leltem eddig.
2018. jún. 20. 19:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Tesco, Metro, Müllerben van.


[link]

2018. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
itt fehérvaron intersparban van dobozos.
2018. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nálunk a tescoban csak cukormentes van :S az auchanban pedig már egy ideje az import kólákat sem lehet kapni. :(


Viszont aki tud két litereset vagy 0.5 litereset nem dobozost az érdekelne mert utóbbit még sehol sem leltem itthon.

2018. jún. 20. 23:36
 7/7 anonim válasza:

Szia!Van az Örsön a Sugárban egy kínai kisbolt a Spartol nem messze az egyik bejáratnál.Ott aztán van mindenféle!

Több ízesítés és több méret is talán :)

Illetve van egy bolt ahol különlegessségek vannak,Még nem jártam ott de valamikor szívesen benéznék. :)

[link]

2018. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!