Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért ragaszkodnak ennyien a...

Miért ragaszkodnak ennyien a 100% arabica kávéhoz? Szerintem jobb, ha van benne kis robusta is.65% arabica 35% robusta a jó arány szerintem.

Figyelt kérdés
Persze megiszom én a 100% arabicát és a 100% robustát is, de ha csak arabicából van a kávé, akkor olyan komolytalan, édeskés, gyümölcsös jellegű, pedig a kávénak azért keserűnek, erősnek kell lennie egy kicsit, azért kávé, ráadásul koffein is inkább a robustában van.
2018. szept. 6. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Èn pèldául azèrt mert nem csinál savat.
2018. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Köszi az infót!
2018. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Mert ízlések és pofonok különbözők
2018. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a koffeint nem szeretem a kávében, csak a keserű ízét.

Pontozz le kérlek emiatt!

2018. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a keserűt, de a kávét nagyon... S fogalmam sincs, hogy milyen az arabica és a robusta, nem vagyok kávéínyenc kicsit sem, csak nagy kávéivó.

A koffein teljesen mellékes, semmit nem hat rám.


Ízlések és pofonok, ez van, nem mindenki érzi úgy, ahogy te s mások lehetnek a prioritások is.

2018. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
sokkal finomabb nekem is az arabica - nincs "édeskés" íze, a jó arabica kávé keserű és egy enyhe savanyú íz is van benne. Komolytalan? hát nem kell mindig olyan komolynak lenni, mint a vakbélgyulladás.
2018. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert az felel meg izlésénak.

(Van, aki hetente hétszer enne pacalt és van, akit már említésére is hányinger környékez.)

2018. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én maci kávét iszok
2018. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!