Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mitől jobb egy drágább őszibar...

Mitől jobb egy drágább őszibaracklé, mint az olcsóbb?

Figyelt kérdés
Ma vettem Pennyben 179Ft-ért őszilevet,min. 25% gyümölcstartalom,szerintem jó íze van,nem sok különbséget látok e között,meg egy márkás között,akkor miért vegyek másikat ami pl. 400Ft ? Ha szoktál venni,te milyet szoktál ?
2018. okt. 3. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ár nagyrésze a gyümölcstartalomból ered, a többi a brandből. Pl import levek (pfanner) jóval drágábbak lehetnek.
2018. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
A 12-25% tartalom semmi , az ízét a fokozót mesterséges aromák sok cukor adja ezért néha jobbnak tűnik mint az igazi ami fanyarabb de 50% vagy feletti beltartalommal bírnak és van bőven rostja is . Inkább drágábbat márkásat veszek de ezek is gyatrák a házi eredeti gyümölcs víz méz turmixokhoz .
2018. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
néha csak a márka de sokszor az összetevők miatt is. ajánlatos mindent végig olvasni nem csak a gyümölcs tartalmat.
2018. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Például a felhasznált anyagok minősége. Plusz a drágább őszilében nem helyettesítik a gyümölcscukrot vacak műanyag édesítőszarokkal.
2018. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi kerül többe? 1 db barack, vagy 5 db barack? Ha te beéred az 1 db-al, akkor jó.
2018. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el az összetevőket, szerintem ki fog derülni az árkülönbség oka. Valószínűleg a drágább 100%-os, az olcsóbb meg a 25% gyülölcstartalom mellett (ami iszonyatosan kevés) tele van hozzáadott cukorral, színezékkel, és mesterséges adalékanyagokkal. Én úgy vagyok vele, hogy az olcsóbb gyümölcslé drágább, ha tönkreteszi az egészségemet, mert később gyógyszerekre kell majd költenem.
2018. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!