Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A cukros fanta mar kifuto...

A cukros fanta mar kifuto termek? Alig lelek valahol mindenhol csaknaz van ami felig edesitos es az nem izlik annyira sajnos. De minek a light ha a simat is tonkre teszik? Van aki cukrosan szereti.

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom de nekem sem ízlik. Amúgy itt sok helyen
2018. nov. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Felenk a sparban pl. 1.75-bol es annal kisebb kiszerelesben van csak elvetve a sima cukros. A nagybol mar csak az uj van.
2018. nov. 14. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos már minden üdítő édesítős. A kólából van az eredeti meg a cukormentesek. A többi meg mind édesítős lett.

Nem is iszom már. Utálom az ízét, minden üdítő tök más lett így.

2018. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Szabiest azt mondta, hogy utálja a cukros üdítőket, és a fanta arca lett. Most már egyre kevésbé cukrosok az üdítők:D

Amúgy ez olyan, hogy a kínálatot a kereslet szabja meg. Mindenhol az egészséges életmódot reklámozzák, ami gyakran a cukor kivonásával jár az életmódból, erre kínálnak alternatívát ezzel, kár, hogy ez még mérgezőbb elegyet alkot. És még így is többen választják a cukormentes verziót, mint a cukrosat.

Amúgy én cukorbeteg vagyok, szóval én választhatok, hogy a cukor öl e meg, vagy az édesítő, és még így is inkább a cukorra voksolok, mértékkel és plusz inzulinnal megihatom néha napján. Cukormentesből viszont, ha már választhatok (mert pl társaságban megkérdezik), akkor pepsi zero, annak finom íze van, a többi édesítősnek viszont van egy elég savas mellékíze:\

2018. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

én ezeket az aszpartámos szarokat elvből nem iszom

régen volt sima light coca cola utáltam de most innám de nincs

2018. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez a szabi az a kis ratyi gyerek?

Am oke van light fanta az jo de a simat miert kell elcukortalanitani es edesitokkel teletolni?:) Ugy lenne jo ha lenne ilyen es olyan is.

A cherry cokerol amugy mar jol leszokattak.

Mondjuk nem is lenne baj csak ez az utoiz az nagyon rossz szerintem.

2018. nov. 15. 13:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem minden edesito rákkeltő vagy mérgező.

A stevia például természetes edesito.

2018. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!