Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért nem hűl ki a teám?

Miért nem hűl ki a teám?

Figyelt kérdés
Szóval ma készítettem magamnak egy teát (a szokásos módon) és túl forró volt így kevergettem. Nem akart kihűlni ezért beraktam a mélyhűtőbe 5 percig. Nem hűlt ki még úgy sem! Azután rájöttem, hogy kint hidegebb van mint a mélyhűtőben , ezért kiraktam a teraszra. 30 perc után még mindig gőzőlt, de végül nem érdekelt és megittam. Any toughts??:)))

2019. jan. 9. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Tejoeeg :D
2019. jan. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a bögre milyensége a kulcs... alapvető fizika, hőtartás és hőleadás.
2019. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ne legyél ennyire negatív. hogy is írsz ilyet egy ismeretlen embernek? ki nevelt téged ? miért nem lehet normális lenni , és elfelejteni a tipikus flegma stílust?
2019. jan. 9. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert bekapcsolt vízforralóban felejtetted.
2019. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mélyhűtőbe ne tegyél forró cuccot!
2019. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Termoszban volt!:)
2019. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*any thoughts (gondolom ezt akartad írni..)


Forró dolgot sosem teszünk mélyhűtőbe, de hűtőbe sem, mert tönkrevágod vele. 5perc egyébként nem sok, annyi idő alatt nem is tudott volna lehülni. 30perc után is gőzölöghet, hisz a 10fokos tea melegebb, mint a kinti -2. Ha meg tudtad inni, biztos nem volt már olyan forró.

2019. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sem a hűtőbe, sem a fagyasztóba nem szabad forró italt-ételt tenni, mert vehetsz másikat hamarosan. Ezt nem tudtad?

Kicsi poén: fújni-fújni, közben kevergetni.

Egyébként milyen pohárban nem hűlt ki még fél óra alatt sem? Sima bögrében? Hiszi a piszi.:)

2019. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kint hidegebb volt mint a fagyóban? Hol laksz, Csukcsföldön?

Ha meg meg tudtad inni akkor nem is volt forró.

2019. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen jogos, amit a #2-es írt! Ne légy már felháborodva, igaz hogy ismeretlen vagy számunkra, de az már akkor is nyilvánvaló, hogy nem sok eszed van, ha forró dolgot mélyhűtőbe teszel!
2019. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!