Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha összekeverem az üdítőt a...

Ha összekeverem az üdítőt a vízzel attól lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a víz az egészségesebb, de önmagában nagyon íztelen. A cukros üdítők meg túl telítettek nekem szinte csak mintha cukrot innék.

Mostanában úgy szoktam, hogy egy pohár és fele fele.

Valamiért kívánom az üdítőt.



2019. ápr. 10. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ne pusztítsál el plez
2019. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mi bajod lenne?????
2019. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez most komoly, vagy csak szórakozol? Mi a lópikula bajod lenne? Ha megindokolod, mi a fenén aggódsz emiatt, ígérem, válaszolok bővebben.
2019. ápr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmi bajod nem lesz tőle! Kisgyerekek is kapnak hígitott üdítőt.
2019. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Itt a gyikon hétről hétre "emelkedik" a szinvonal, bakker, a tízéveseknél fiatalabbak is tehetnek fel infantilis kérdéseket?
2019. ápr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Cukor miatt a cukorbetegség esetén lehet bajod.

Amúgy az almafröccsöt nagyon szeretem, mert a 100%os alma túl édes, az 50% és 12%os mű ízű, de a 100%osat felhigítom 3/2-ben, akkor kellemesen savanyú és jobban itatja magát, mint a sima víz. Ha szükségem van gyors folyadékpótlásra (5 liter víz fél nap alatt a sok edzéstől), akkor inkább almafröccsözöm, mint vizezek, mert abból többet tudok meginni.


Az üditő önmagában feleslegesen sok cukrot tartalmaz. A cukorbetegség kialakulásával van kapcsolata. Az meg akár paralízist és vakságot is okozhat :) De azért nem jelenti azt, hogy aki cukros üditőt iszik, az megvakul, csak növeli az esélyét arra, hogy ilyen sorsra kerüljön.


A sok folyadéktól meg pisilni kell majd. Tehát ne menj be egy mozifilmre úgy hogy előtte ittál 1.5 litert, mert nem lehet élvezni a filmet úgy, hogy közben csomót kell kötni a hólyagodra.

2019. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

" Itt a gyikon hétről hétre "emelkedik" a szinvonal, bakker, a tízéveseknél fiatalabbak is tehetnek fel infantilis kérdéseket?"


Itt hétről hétre sokan a gyűlöletüket is kiadják. Sajnos ezt is el kell viselnem :( De majd feladod te is.

2019. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Örülök, hogy nem vagyok egyedül észrevételemmel:-)
2019. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az üdítő italok legnagyobb része víz, szóval nem is értem mi bajod lenne. Amúgy miért nem iszol szörpöt, ott te kevered a, arányt?
2019. ápr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!