Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pezsgőre sört vagy bort...

Pezsgőre sört vagy bort érdemes inni ha nem akarok nagyon berugni?

Figyelt kérdés

#Pezsgo sor bor berugas
2019. aug. 4. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Van egy régi szólás-mondás: sörre bor, mindenkor - borra sör, meggyötör.

A pezsgő tulajdonképpen szénsavas bor (tudom, hogy nem, de szőlőből készül ez is-az is). Sört semmiképpen nem innék utána. Mondjuk nekem már egy fél pohár pezsgő is a fejembe száll, én más alkoholt nem is tudnék inni már utána.

2019. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Pezsgőre semmit nem szokás inni. Vagy ne igyál, vagy csak azt.
2019. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymás után 2 különböző piát iszol, tehát kevered őket a szervezetedben, az még kis mennyiségben is jobban üt, mint ha egyféléből innál sokat! Viszont ahogy az #1-es is írta, a pezsgő lényegében tényleg szénsavas bor, tehát attól így nem lesz semmi bajod, viszont ha sört iszol rá, akkor annál inkább!
2019. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nekem az vált be, ha megvárom amíg kijózandok egy italtól. Tehát megiszom egy pohár italt, érzem a hatását, fejbevág és ezután addig nem iszom újabb italt, amíg el nem múlik az előzőnek a hatása. Ilyenkor szinte mindegy, hogy miket iszom.
2019. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Még 16 lehettem mikor másfél üveg pezsgőre kezdtem el feleseket inni... na ott elvágtak vmit bennem, mert azt követően szinte minden ivászatom durva emlékezetkieséssel járt és azt sem tudtam hol voltam, mit csináltam... ha rám hallgatsz, a pezsgőt qvára ne keverd az ég világon semmivel.
2019. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!