Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb magyar...

Melyik a legjobb magyar márkájú sör, vagy legalábbis nektek melyek tartoznak a "kedvencek" közé?

Figyelt kérdés
Soproni, Borsodi, Dreher, Arany Ászok, Kőbányai, Pécsi, Csíki Sör

2019. okt. 4. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Soproni. Nekem bejönnek az új söreik. És folyamatosan csinálnak valami újat. Az innovációra való igényük miatt +1 pont nekik. Bármennyire is proli hatású sör de szerintem a kőbányai sem rossz sör. Én a többit sem mondanám rossznak (Csíki sört még nem ittam) de jónak sem,szóval olyan közepes szinten van a többi szerintem.
2019. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
A soproninak az új söreit szeretem (ipa,apa, meggy és démon), a dreher se rossz, de azt ritkán szoktam inni. A pécsit és a csíkit is szeretem. Ezeken kívül szerintem a kézművesek is jók pl fóti, rizmayer szentadrási meg ilyenek.
2019. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is a Soproni meg a Csíki Sör a favorit, de a Drehernek is vannak jó termékei, főleg a nemrég megjelentek (Red Ale, felbarna hidegkomlos, stb.). Kőbányait még nem ittam, de sokan "proli" sörnek tartják, ahogy a Borsodit meg az Arany Ászokot is, mert azoknál max csak radlerek vannak még a natúr termékek mellett.
2019. okt. 4. 11:16
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Én csak az alkoholszázalékot nézem,így csak a Borsodi Bivaly.
2019. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem az íz és szeszfok egyaránt fontos, és én az erősebb, vagyis minimum 5%-os söröket részesítem előnyben! Ízesítés nélküli, szűrt világos, az az igazi, ami leginkább megtestesíti a "sör" fogalmát, kukorica megléte mellékes, inkább az íz összhatása számít! Kb. 12 kedvenc söröm van, abból 3 magyar:

Borsodi Mester

Borsodi Bivaly

Soproni 1895

Amúgy kukoricával és kisebb szeszfokkal, de az alap Borsodinak, és a Jegesnek is teljesen ugyanolyan az íze, mint a Mesternek! Sógoromnak pedig az Arany Ászok a kedvence, nagyon ritkán iszik másfélét.

32/F

2019. okt. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a Csíki Sör nem magyar, hanem román (vagyis inkább erdélyi magyar), Csíkszentsimonban gyártják, innét a neve is!
2019. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%

Apatej 😊😂😘 Már mondom is:


Pacific Clara

Tecate

Modelo

Dos Equis XX

Corona Extra

Sol

Victoria


Aztán jöhet a Tequila. Ha Ciudad de Mexicoban jársz, próbáld ki mind!

2019. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 MolotovPunk ***** válasza:
Magyar szintet nézzük,akkor szerintem Dreher Gold egész jó iható sör.Ászok,kőbányai borzadály.Soproni iható,de nem nagy szám.
2019. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Világos sörök közül Soproni 1895, Borsodi Mester, Pécsi sör jók. A többi közepes vagy szar kategória. Ha a Barna sört is szereted, akkor abból Dreher bak, Pécsi barna, Szalon barna jók a Soproni démon elmegy többiből meg szerintem nincs is barna.
2019. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
#5-ös vagyok. Ízlés dolga, de szerintem a Pécsi barnát kerüld, iszonyú sz#r! Nekem és sógoromnak is más az ízlésünk, de ebben egyet értettünk, hogy r#hadt rossz!
2019. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!