Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A fütyülős néven ismert...

A fütyülős néven ismert tömények mennyire ütnek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fejbe csapsz vele valakit az megérzi.

A fütyülős amúgy egy márka. Annyi hogy finom "pálinka", kísérőnek pálinkához jó.

Ha attól akarsz berugni hát sok sikert. Ha esetleg azt akarod kísérni valamivel, akkor rostos levet javaslok hozzá, de úgy hogy a rostost iszod először és a rostos után iszod a fütyülőst kísérőnek. Forditva mar az ivólé :D A fütyülősnek jobb ize van és gyengébb. Nagyon lágy és finom úgy ha fütyülőssel kíséred.

2019. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha most kibontom és magamba öntök egy üveggel semmi bajom nem lesz, jól értelmezem?

2 doboz sörrel kísérném

2019. dec. 23. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Te valami debil vagy?
2019. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csak k*rvára elegem van a mai napból, aztán levezetem a stresszt így estére...
2019. dec. 23. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

#2

Pár éve volt hogy utoljára fütyülőst ittam. Akkor megittam két üveggel. De ugye ettem előtte, meg napi 3 liter folyadékot iszok, ugye közben is ittam, semmi bajom nem volt tőle.

Sörre lehet érezni fogsz valamit, de nem hiszem hogy ártana (szervezet függő). Szerintem a likőrök ütősebbek, mint a fütyülős.

2019. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az majdnem olyan mintha meginnál 4 deci vodkát.Meg rá a két sör...Ha nem vagy alkoholista,vagy másfél mázsa,akkor megérzed .Nagyon.
2019. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az üveg nagyon kemény. Halálos fegyver lehet!
2019. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!