Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Akik ittak régen rövideket,40-...

Akik ittak régen rövideket,40-80%-osokat, de egy jó ideje nem és nem is kívánják, ti se tudtok berúgni ha nagy nehezen rátok erőszakolják?

Figyelt kérdés
Én 4-5 rövid után se érzek semmit, aztán utána elkezdek álmosodni és elalszok. Régen vagy jó kedvem lett vagy sokat beszéltem, ma egyik se, csak bámulok ki a fejemből aztán alszok. Mint egy nagyon erős altató, de semmi más. Rokonok meg kínálgatnak, hogy igyak, meg dumáljak velük nagyot, de mindig visszautasítom, mert csak annyi lenne a vége hogy hagyjatok, hol egy ágy.
2019. dec. 25. 22:40
 1/7 darandaliuszmusz válasza:
Az alkohol mindenkire máshogy hat, függ ez hogy mennyire vagy hozzá szokva stb. Arra tippelek hogyha lassan iszod a rövideket , el tellik mondjuk közöttük az az idő ami alatt a májad neki tud állni lebontani , akkor sosem lesz a "túladagolás" , ami ugye a máj által feldogozható alkohol többlet ( aliasz részegség )
2019. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elöször is, ha nem akarok inni, akkor nem lehet "rámeröszakolni" egyet sem, nemhogy többet.

Másrészt eszembe sem jut berúgni akarni, ez annyira primitív dolog!

2019. dec. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2, ha pl. nem akarsz inni, de alkalmi ivó vagy, akkor meg van az oka, ha nem iszol, vagy vezetsz, vagy mégis nagyivó vagy, és a kicsi után nem tudod megállni. Nyilván nem rád értem, de általában ez szokott az emberekkel lenni. Én csak akkor kortyolok alkalmanként, ha valamit ünneplek, általában 2-3 havonta rövidezek. De azt tagadni nem lehet, hogy minden embernél a világon az a cél, hogy berúgjon, hiszen ihatna akkor málnaszörpöt is. Hívhatjuk ezt elegáns épphogy csiccsentésnek, vagy hányásban fetrengésnek, mérték más, de mindkettő berúgás. A kérdés nem ez volt, hanem hogy a testem máshogy reagálja le akár a kis, akár a több mennyiséget is, mint korábban.
2019. dec. 26. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:

" De azt tagadni nem lehet, hogy minden embernél a világon az a cél, hogy berúgjon, hiszen ihatna akkor málnaszörpöt is. "


HA NEKED ez a célod, akkor alkoholista vagy!

Amit írsz, az igen beteges elképzelés!


NEKEM ez NEM célom, azért iszom, mert ízlik egy-egy ital, de EGY pohárnyi elég, több nem kell. Ennyitöl meg még véletlen sem lehet berúgni! Ahhoz, hogy jó kedvem legyen, NEM KELL alkohol, ahhoz elég (lenne) a málnaszörp is, csak én utálom az édes dolgokat.

2019. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem kell, viszont akkor én inkább elrágcsálok egy whiskey ízű rágót, vagy iszok egy alkoholmentes sört. Ha már alkoholosat iszol, akkor nem lehet tagadni, hogy azért iszod.
2019. dec. 26. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Látom, nem vagy képes felfogni, hogy nem mindenkinek az alkohol fontos, hanem az íz!

Ha egy jó minöségü italt akarok inni, akkor ahelyett nem jó egy rágó! Ennyire buta nem lehetsz!

2019. dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha jó minőségű italt akarsz inni, akkor az se fontos, hogy alkoholos legyen. Én smoothie-kat iszok, az 100% gyümölcs. Ha alkoholos lenne, akkor is innám, és ha a whiskey alkoholmentes, akkor is.
2019. dec. 27. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!