Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb bourbon amit...

Melyik a legjobb bourbon amit ittál olyan 15eFt forintig?

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jim Beam Signature (12 éves)
2020. jan. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Phoney ***** válasza:
100%
Four Roses Single Barrel, Wild Turkey Rare Breed.
2020. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Annyira drága és komoly whiskey-ket még nem ittam, kivéve most karácsony előtt 1× Chivas Regal-t, de az meg ugye skót, pedig hivatalosan a bourbon csak amerikai whiskey lehet. Abból csak kettőt ismerek, természetesen Jack Daniel's és Jim Beam a két alap, de tökmindegy, mert alapból inkább az amcsikért rajongok, és ezt a kettőt egyformán imádom! :) Noha teljesen egyformák, vak kóstolásban meg se tudnám különböztetni őket, de csak a Jim bourbon, a Jack fajtája szerint is hivatalosan tennessee whiskey, így a kérdésre kizárásos alapon válaszolva egyértelműen a Jim Beam !
2020. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Bár még nem ittam de Four Roses Single barrelt nagyon jó whiskynek tartják ebben az árkategóriában.
2020. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legdrágább a Bulleit Kentucky Bourbon (narancs címke) volt első whisky amit magában is élveztem felnőtt fejjel. Általában olcsóbb és mainstreamebb bourbonökkel találkozok.
2020. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Buffalo Trace, Jim Murray Whisky Bibliájában egyszerűen csak a "Világ egyik legjobb whiskey-je"kifejezéssel illette és nem kevesebb, mint 95 ponttal jutalmazta. Most 9000Ft alatt van.
2020. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

[link]

Hagyományos alkoholerõsséget tartva, régi időket idéző, ìzes, élvzetbarát kiadás, nekem nagyon bejött, pedig ittam már különlegeseket...

2020. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!