Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezt a Kalumba Madagascar gint...

Ezt a Kalumba Madagascar gint próbáltátok már? Milyen?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Mert azt látom hogy jóval sötétebb mint egy "átlagos" gin,az íze is jelentősen eltér?
2020. jan. 20. 15:43
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, én beszabadulok egy üzletbe mindent megveszek ami megtetszik de nem izlett. Túl fűszeres
2020. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be, igaz nem is szeretem az ilyesfajta italokat. Citrusos ízre emlékszem, de lehet tévedek. Ha a Tátra teát szereted akkor szerintem ez is ízleni fog. (Itt megjegyezném, hogy én azt is utálom. xd)
2020. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Phoney ***** válasza:
100%

A Kalumba azt a fajta mai gindivatot követi, hogy csinálunk valami fűszeres/gyógynövényes rövidet, aztán adjuk el „különleges ginként”, csak mert egy kis borókát is tettünk bele. Ez a magyarázata annak az értelmetlen megnevezésnek is, hogy „ízesített gin”, merthát b.meg milyen lenne, a gin eleve ízesített szesz.


A Kalumbáról a legtöbben igen nehezen mondanák meg, hogy gin akar lenni, de még ha tudod, akkor is erőlködni kell egy kicsit, hogy kiérezd a borókát. Olyan, mint egy szárazabb fajta gyógynövénylikőr, citrushéjas-édeskés fűszerezéssel.

2020. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 geza tozser ***** válasza:
Egyet értek a 4/4-essel. Ha valamit akar inni az ember, igya azt meg az EREDETI IZZEL. Minden más variáció csa boditás, mint például a citrom izű vodka és hasonló. HA vodka..akkor az iztelen, ha citrom izű..akkor az már inkább "cirtomos szesz"..és a hasonló elnevezések is azt jelzik...ami már nem az..
2020. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kémény100 ***** válasza:
Átlagos, fűszernövényekkel ízesítve. nekem nem jött be.
2020. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!