Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért minőségibb egy Grey...

Miért minőségibb egy Grey Goose, Belvedere mint egy Russian standard/Kalinka?

Figyelt kérdés

2020. febr. 8. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kalinka és a russian nincsenek egy szinten egyáltalán,a grey goose meg (szerintem) sem jobb mint a russian jelentősen,de ha van egy jó kis befutott név,meg marketing,az sokat tud segíteni,illetve az is,hogy például Jancsika,akinek az apucija egy sztárügyvéd,és a Budai hegytetőn lakik,érezhesse egy buliban többnek magát,azokhoz képest mint akik mondjuk royalt isznak átlag kölökként,ergó tökéletesen kiszolgálja az újgazdag sznobokat is,mind a nevével,mind az árával.
2020. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát nincs különbség? Én ittam Royalt, Kalinkát, Russian standard originalt és goldot, Grey Goose-t. Igaz egyszerre, hetek időkükönbségével. Az első kettőnek tényleg van egy jellegzetes kelleemtlen íze, de az utóbbiak nekem mind egy kaptafa. Talán a goldnak van egy kis extra íze, illata. De akkor mire fel minőség? Miben nyilvánul meg, ha nem ízben? Tisztán, és szódavízzel iszom.
2020. febr. 8. 13:17
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
A vodka tipikusan az az ital amiből soha nem vennék egy Absolutnál drágábbat. A Royal meg a Kalinka tényleg szar de Absolut, Russian Standard, Finlandia már nagyon jó nem érdemes drágábbakat venni.
2020. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minőség szerintem alapvetően elég nagy hülyeség úgymond amíg ízlésekről beszélünk. Lehet, hogy valamit tovább tart elkészíteni, többet kell dolgozni vele stb, mondhatjuk rá, hogy minőségibb de mi van ha valakinek épp az olcsóbb ízlik.
2020. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!