Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért menő az, ha valaki úgy...

Miért menő az, ha valaki úgy tölti az italt több egymás mellett lévő pohárba, hogy nem emeli fel az üveget, így pedig melléfolyik egy csomó az italból?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol ez menő, ott kérdezd meg. Nem hinném, hogy mindenhol menő lenne. Így, csak ott tudnak információval szolgálni ezügyben, ahol az említett töltési mód preferált.
2020. febr. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Filmekben szoktam ilyet látni, lehet azért érzi valaki annak, ha leutánozza.
2020. febr. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem én fizetem úgy tölti ahogy akarja, tőlem a budiba is.
2020. febr. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Azért menő, mert a többieknek tetszik.

Minél többeknek tetszik az előadás, annál többen tapsolnak.

Minél többen tapsolnak, annál menőbb az előadás.

2020. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez menő legyen ahhoz olyan társaságra is szükség van akik ennek tapsolnak. Hál istennek az én családomban és ismeretségemben ez nem menő lenne hanem bunkóság. Képzeld el hogy az asztalon még terítő is van ami nem biztos hogy örülne a pancsolásnak.
2020. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Van más kretén kérdésed is, vagy csak ez.
2020. febr. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha sor van a pultnál az emberek pedig tízesével kérik ki a shotokat akkor lehet értelme, ki kell számolni, hogy több pultos vagy egy kis olcsó vodka a tálcán a gazdaságosabb.
2020. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor menő, ha nem megy mellé!
2020. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!