Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Fiatal Nők, Ti mennyi alkoholt...

Fiatal Nők, Ti mennyi alkoholt éreztek meg?

Figyelt kérdés
Be szeretnék rúgni, de egy ideje nem tudok. Megittam múltkor 2 üveg bort, de semmi. Nektek mi a praktikátok, hogyan isztok, hogy megérezzétek? 18L
2020. ápr. 4. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha nem eszel, jobban megérzed, viszont ez a gyomrodat is jobban tönkreteszi. Én amúgy szívesen cserélnék veled. Nagyon szeretem a minőségi bor ízét, de utálok részeg lenni, egyáltalán nem értem, mi a jó benne.
2020. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem illik ilyet kérdezni, de hány kg vagy? :) 50 kg-os lányok hamar berugnak főleg éhgyomorra!

Illetve a bor alkohol tartalmától is függ 10% körülitől már belehet könnyen.

2020. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Amíg kövér voltam, nagyon bírtam a piát. Manapság már egy pohár whiskytől kész vagyok.
2020. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Én azóta nem bírom, amióta nem megyek bulizni minden hétvégén. 20 évesen 12 felest sem éreztem meg, még akkor sem, ha borral kísértem, manapság meg már 1 dl bortól is vihogok, másnap meg szét akar repedni a fejem, úgyhogy maximum nagyobb alkalmakkor (karácsony, szilveszter, szülinap) szoktam inni egy pohárkával.
2020. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
En egy pohár bort is megérzek.
2020. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Fiatal lányokat kérdeztél, már 30-as vagyok, de nagyon kövéren 18 évesen is 3 korty Bacardi Breezer-től le kellett feküdnöm aludni.
2020. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Én az átlagnál mondhatni sokkal jobban bírom, de ilyen az egész családom, nagyon nehezen rúgunk be. Nekem 8x4 cl tequilától pl semmi bajom, ennyi alkohol után én még elláttam és mentőt hívtam az egyik barátomra, aki beleesett az üvegszilánkokba és végig vágta a karját (tegyük hozzá, hogy ápolónak tanulok), meg sem érzem, de van olyan velem egykorú lány barátnőm, akinél két Somersby már simán detox, kis túlzással, szóval annyira változó és egyénfüggő. Kezdj el inni, de csak óvatosan és amikor már érzed magadon, hogy jó lesz, akkor ne igyál többet és szigorúan ne keverj!!! Olyanokkal fogyassz alkoholt, akikben megbízol, ha bajod sem lenne hagynak egyedül és vigyáztok egymásra. Állítólag egy működő praktika, hogy ha szívószállal iszol alkoholt, akkor gyorsabban beüt. 🤷🏼‍♀️ 20/L
2020. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
És ez az “50 kg-os lányok hamarabb berúgnak” hülyeség, 44-47 kg között vagyok és mint mondtam semmi bajom, de nem lehet mindenki ilyen szerencsés. Éhgyomorra ne igyál, szétviszi a gyomrodat.
2020. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Éhgyomorra szoktam, de úgyis nehéz beinnom. 105 kg vagyok amúgy.
2020. ápr. 4. 18:28
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

Egy doboz 5-6%-os sört is megérzek

De én csak a sört szeretem

23/n

2020. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!