Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen fajta gyümölcsízű nem...

Milyen fajta gyümölcsízű nem alkoholmentes sörök vannak?

Figyelt kérdés
Ittam már almásat, meggyeset, bodzásat, citromosat ső banánosat is. Tudtok másmilyenről? Hol lehet kapni?
2010. júl. 29. 16:17
 1/5 anonim válasza:
Szia Én fogyasztottam már kivi,szamóca,eper, és sárgadinnye ízűt. Leginkább a belgák szoktak ilyen söröket gyártani, Szóval csak keress egy belga sörözőt. :)
2010. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe: [link]

Itt kedvedre válogathatsz.

2010. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és itt is van választék: [link]
2010. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belga sörök körül kedvencem a Kriek (meggy), találsz valszeg a hipermarketek polcain is. A hagyományos a lambic alapú (Belle-vue, Lindemans, St. Louis).

Málnás változata a Framboise.


A Floris gyümölcsös sörök búzasör alapúak, gyengébb, "lányos" sörök. Floris Krieket még normál kisboltban, CBA-ban is láttam. Számomra rettenetesen édes :)


Kasteel Rouge (szintén CBAban is láttam), barnasör alapú, 8% alkoholtartalmú.


Kóstold meg a cidert is! Gaymers, Bulmers (Tesco, Auchan)

2010. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ciderrel csak óvatosan. Közel sincs olyan jó gyümölcsös íze, mint a fentieknek, inkább fanyar pezsgőíz jellemzi. Nekem nagyon nem jön be, de persze ízlések és pofonok... Egy próbát megér(het, bár annyiért inkább mást vennék).
2010. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!