Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajánlanátok valami jó tequilát?

Ajánlanátok valami jó tequilát?

Figyelt kérdés
Eddig csak Sierra silvert ittam. Ha ismertek más márkákat, amik jók és kaphatók Magyarországon, akkor kérlek írjátok meg! De ne legyen túl drága!
2010. júl. 31. 21:00
 1/3 Phoney ***** válasza:

A tequila drága.


Az olcsó tequila nem jó.


(Lehet, hogy koktélban kellemes, meg sóval-citrommal is, dehát ez a teszkós vodkáról is elmondható, pedig az rossz:D)


És a Sierra silver jó, vagy annál jobbat akarsz? Nem mindegy:)

2010. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, tudom, hogy az olcsó az rossz, de arra gondoltam, hogy nemt több 10ezer ft egy üveggel. És jó lenne nem rosszabbatt inni a Sierrenál.
2010. aug. 2. 09:48
 3/3 Phoney ***** válasza:

Az auchan már kétféle 100% agávé tequilát is árul, valami 5 és 7 ezer Ft-ért, ha még mindig érdekel. Van egy fehér Sierra szép üvegben, meg egy "pihentetett" El Jimador.


(100% agávé = tiszta tequila. Összes többi = pancsolt.)

2010. dec. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!