Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek "iható" még ez a...

Kiss Erna kérdése:

Szerintetek "iható" még ez a koktél, vagy teljesen megromlott?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen Cosmopolitan koktélom: [link] 2016-ban lejárt a szavatossága, de fénytől elzárt, hűvös helyen, bontatlanul tároltam. Nem bontottam ki, de kíváncsi vagyok, hátha valaki járt már hasonló cipőben, hogy vajon iható-e még, vagy ártalmas, romlott-e már ez a koktél (csak a benne lévő minimális alkoholtartalom miatt kételkedem, hogy romlott-e, lehet, hogy tartósította?). Köszönöm szépen a segítségeteket előre is! További szép napot kívánok Nektek!

2020. júl. 14. 09:06
 1/1 Fa_ember16 válasza:
Ha alkohol akkor szerintem max annyi a baja hogy már nem olyan finom.ha nincsenek benne gyümölcs vagy ijesmi darabkák akkor nem romolhat nagyon meg. Mondjuk en így még eddíg nem jártam,hogy 4 éve járt le,de ha nem is jö már max kiköpöd vagy hasmenésed lessz tőlle
2020. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!