Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Este nagyon be szeretnék...

Este nagyon be szeretnék rúgni, de tényleg nagyon milyen lesz?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nagyon, berúgva, max spicces voltam, de az más. Mire számítsak milyen lesz? Nagyon durván be akarok rúgni de nem tudom milyen lesz. Milyen az amikor nem tudok egyenesen vagy sehogyse menni, ilyenek.

2020. júl. 15. 14:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj nagyon durván berúgni. Pláne ha eddig csak spicces voltál. Igyál annál az állapotnál 2-3 körrel többet, aztán ha úgy érzed hogy még jól vagy akkor párat. Nekem is volt már nyilván hogy túl sokat ittam, de szándékosan ne akarj így elkezdeni egy estét. Simán detoxba kerülhetsz ami egyáltalán nem kellemes. Pláne hogy akikkel iszol azok előtt vagy csak leégeted magad vagy egy csomó kellemetlenséget okozol nekik.
2020. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De negyon be szeretnék rúgni, és ők is. Ezért kérdeztem.
2020. júl. 15. 15:03
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok az értelmedhez. Remélem nem lesz komoly bajotok, de egy kis detox vagy ilyesmi rádférne.
2020. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó az. Egy idő után észreveszed, hogy nem nagyon tudsz beszélni, meg tartani a fejedet. Aztán jön az a fura sós íz, lever a víz, ráz a hideg, összehányod magad, miközben lehet, hogy négykézláb se tudsz megállni. Közben fotók, videók készülnek rólad. Lehet, hogy közben bevizelsz, esetleg összeszarod magad. Nagyon rosszul leszel órákig, miközben hazavánszorogsz, és valószínűleg majd az ágyadat is összehányod még az éjszaka folyamán. A másnapod pedig maga lesz a pokol. Hajrá!
2020. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam, hogy mindeközben valószínűleg öntudatlanul fekszel majd egy ideig. Ha kerti partiban vagy, fekszel a fűben és közben valaki megnyitja a kerti csapot, amire slag csatlakozik, és aminek a vége veszélyesen közel van hozzád, nem tudsz mit csinálni azon kívül, hogy artikulátlanul megpróbálod azt üvölteni, hogy "hé, ne már", miközben folyik alád a hideg víz. Ha megállsz egy árok szélén pisálni, elég, ha simán meglök valaki, és bele is estél a saját vizeletedbe. Valamint kb bármit meg lehet veled csinálni anélkül, hogy felfognád, és másnap haragudnál. Én egyszer végigöntöttem egy ilyen részeget vörösborral nyaktól lefelé. Fehér ingben, világos nadrágban volt. Szépen nézett ki. Mivel semmire nem emlékezett, később ugyanúgy vigyorogva üdvözölt, mikor meglátott.
2020. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt is meg lehet tapasztalni aki meg akarja. Elsőre úgyse fog menni. Előbb fogod össze hányni magad. Írd majd le ha jobban leszel mi volt. Amúgy a totál k.o. részegség nem jó érzés. Elveszted a kontrollt a mozgásod felett, émelyegsz, hánysz, előbb utóbb jön az ájulás. Rengetegszer voltam ilyen részeg. Már nem esik jól de néha még megesik.
2020. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Majd megírom!
2020. júl. 15. 15:51
 8/27 anonim ***** válasza:
77%
Majd add meg a linkeket, ahová feltöltötték rólad a kevésbé részegek a képeket meg a videókat!
2020. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
#6: de miért jó annyira beb@szni? Voltam már részeg én is, sokszor olyan mértékben, amit nem akartam az elején. De nekem sosem volt célom, hogy talaj részeg legyek. Sosem akartam annyit inni, hogy hányjak, de sokan meg tudatosan úgy ittak, hogy számoltak ezzel. Aztán hányás után van, hogy ittak tovább. Ez jó érzés olyankor?
2020. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jó érzés annyira beb@szni. Addig eljutni persze jó, de ha már hánysz vagy hasonló állapotban vagy az elég rossz. Tudni kell, hogy hol a határ. Persze, aki gyakran iszik azzal megtörténik néha az ilyen, de szándékosan erre az állapotra rámenni az teljesen értelmetlen. És veszélyes is, nem is beszélve a társaságodról akinek rengeteg problémát okozhatsz ezzel.
2020. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!